גלשו למקום הראשון: בתחרות מצטייני האתרים Webi2010 - זכה אתר הילדים של עיריית חולון במקום הראשון בקטגוריית רשויות מקומיות. התחרות, בהפקת "אנשים ומחשבים", נערכה בשבוע שעבר בגני התערוכה בתל אביב, וזו הפעם השנייה שאתר הילדים של חולון זוכה בפרס.

מנימוקי השופטים: "אתר עיריית חולון מנצח בקרב צמוד מול מיטב אתרי העיריות הגדולות. האתר מאפשר ביצוע פעולות רבות מקוונות בצורה פשוטה וידידותית. עיריית חולון השקיעה רבות באתר אינטרנט חדשני ומתקדם לטובת תושבי העיר, אך לא שכחה גם את ילדי חולון ומטפחת עבורם אתר ילדים ידידותי וייחודי".

תחרות webi 2010 החלה בישראל לפני שש שנים בעקבות תחרות ותיקה יותר, Webby, הנערכת בארצות הברית כבר 11 שנים.

"חולון גדולה לילדים" - אתר האינטרנט לילדים של עיריית חולון, מיועד לכלל הילדים בארץ ומעוצב באופן ייחודי תוך שילוב ציורים ואלמנטים מעיר הילדים חולון באופן שובה עין ומושך.

בין היתר, ניתן למצוא באתר מידע מגוון אודות האטרקציות של חולון ואתרים מעניינים כגון מוזיאון הילדים, גני הסיפור, החווידע-מוזיאון לטבע ועוד.

עוד מופיעים באתר האירועים בחולון והפעילויות המיועדות לילדים בגילאי 3-9, משחקים חינוכיים, קישורים לאתרי משחקים לילדים וכן תמונות מהווי גני הילדים בחגים, בטיולים ובפעילות משותפת של יצירה ומשחק עם ההורים ובגן.

האתר מתעדכן באופן שוטף לגבי כל החוגים המוצעים בעיר, במרכזי התרבות, במרכזים הקהילתיים ובמרכזי הספורט.

האתר עורך מעת לעת מבצעים שונים כשהאחרון שבהם היה 'חידון חולון', אשר כלל שאלות בנושא העיר, ההיסטוריה שלה, מבנים ואתרים ועוד. החידה פורסמה מידי חודש והפותר הראשון זכה בזוג כרטיסים לאחת מהצגות המדיטק.

עוד פעילות חביבה הינה הסקרים המבוצעים בקרב הגולשים הצעירים תחת הכותרת "חם או סתם" ועניינם נושאים מעולמם של הילדים כגון: איך הכי נח לראות סרט? ב- DVD, במחשב, בקולנוע או ב- VOD? תתפלאו אבל גם הדור הצעיר הצביע דווקא בעד הקולנוע הישן והטוב....

כתובת האתר: http://www.childrenscity.co.il/