המטריד נמצא בבית: המשטרה נדרשה לטפל בסוף השבוע הקודם בשלושה מקרים של אלימות במשפחה. תושבת חולון פנתה ביום שישי שעבר בערב למוקד 100 של המשטרה, ודיווחה שבנה (30), שבעבר הוצא נגדו צו מעצר לאחר שהטריד אותה ואיים עליה, נמצא בביתה, וביקשה ששוטרים יגיעו אל הדירה וימסרו לבן את הצו, הנמצא בידיה.

כאשר הגיעו השוטרים לדירה, הגישה להם האם את הצו והפנתה אותם לארון באחד מחדרי השינה, בטענה שבנה מסתתר בתוכו. השוטרים פתחו את ארון הבגדים, וגילו שם את הבן.

הוא נעצר, הובל לתחנת המשטרה, ושם נמסר לו כי משמעות הצו שהוגש לו היא שאסור לו להגיע לבית אמו. האם, שהוזמנה למשטרה לגביית עדות, סיפרה שבחודשים האחרונים ממרר בנה את חייה, ובין השאר גנב ממנה כספים, איים עליה ושבר חפצים בביתה.

במקרה אחר נעצר תושב חולון (51), שהפר צו האוסר עליו לבוא במגע עם אשתו, שאיתה הוא נמצא בהליכי פרידה ממנה. האישה הזעיקה את השוטרים וטענה שבעלה הגיע לדירתה, החל להשתולל וירק על בנם, שניסה למנוע את כניסתו לדירה.

בחקירתו בתחנת המשטרה סיפק הבעל תירוץ מקורי במיוחד, וטען שהיה חייב לקחת מהדירה תרופות. אשתו הכחישה את הדבר נחרצות. הוא שוחרר לביתו.

את אירועי האלימות במשפחה לסוף השבוע חתם תושב בת ים (29), שנעצר לאחר שעל פי החשד ניסה לדרוס את חברתו לחיים. בעדותה סיפרה החברה כי החבר הבחין בה צועדת ברחוב בעת שנהג במכוניתו, ולפתע נסע לכיוונה במהירות וניסה לפגוע בה.

החבר הכחיש שניסה לפגוע בה, וטען כי בסך הכל פגע בטעות בעמוד תאורה, שהיא עמדה בסמוך אליו. הוא נעצר, ולמחרת הובא בפני שופט, ששחרר אותו לביתו בתנאים מגבילים.