השתן עלה לו לראש: צעיר בן 19 מחולון ששדד בנסיבות מחמירות צעיר אחר בעת שזה הטיל מימיו בצד הקיוסק בו ישבו, נשלח לשנתיים מאסר לכלא וחוייב לפצות את הקרבן ב-5,000 שקל.

לפני כשנה הגיע הנשדד לקיוסק בחולון ופגש בצעיר המוכר לו משכונת מגוריו ובחברו. הנשדד החזיק ברשותו תיק ובו מצלמה דיגיטלית וכסף מזומן בסך 3,000 שקל. השלושה ישבו סביב שולחן מחוץ לקיוסק, שתו בירה ושוחחו. במהלך שיחתם, הוציא מתיקו את המצלמה, כשהוא מתבונן בתמונות שבה, וכן כסף לתשלום עבור המשקה.

כעבור כחצי שעה, הלך להטיל את מימיו ולקח איתו את תיקו על הכתף, אל מאחורי הקיוסק. הצעיר וחברו רצו לעברו, היכו אותו באגרופים ובעטו בו בכל חלקי גופו. גם לאחר שנפל לארץ והתיק נפל מכתפו, לא הסתפקו בכך כדי לקחת את התיק, אלא הוסיפו להכותו. רק לאחר מכן גנבו את התיק ונמלטו מהמקום. כתוצאה מהתקיפה, נגרמו לנשדד חבלות קשות.

שופט בית משפט המחוזי בתל אביב, צבי גורפינקל החליט להחמיר עם הנאשם למרות גילו הצעיר. בגזר הדין קבע השופט נחרצות: "האירוע מצביע על נסיבות חמורות של אלימות גסה כלפי אדם לצורך נטילת רכושו. לא אוכל להתעלם מעוצמת האלימות האכזרית שהפגין לצורך ביצוע השוד. עבירות של ביצוע שוד הפכו לרעה חולה בחברה, והדרך היחידה להילחם בתופעה פסולה זו היא הענשה בחומרה של מי שמבצע עבירת אלימות חמורה כדי לשדוד רכושו של אדם אחר".

הנאשם, כך נודע, הגיש ערעור לעליון על חומרת העונש. נגד החבר האחר ששותף לאירוע, מתנהל משפט נפרד.