אין גבול לשיכרות: נערה (14) מחולון נמצאה בשעות הבוקר המוקדמות של השבת שעברה מוטלת בפארק הפילבוקס כשמכנסיה מופשלים. בדיקה שנערכה לה בבית חולים "וולפסון" קבעה שלא נעשה בה כל מעשה מיני.

תושב תל גיבורים יצא לטיול בוקר בפארק הפילבוקס בשעת בוקר מוקדמת מאוד בשבת. הוא הבחין בנערה מעורפלת חושים שוכבת על הקרקע בסמוך לשביל. האיש התקרב אליה, ואז הבחין כי היא עירומה בפלג גופה התחתון. הוא ניסה לדלות ממנה פרטים בנוגע למצבה, אולם היא לא שיתפה איתו פעולה מאחר שהיתה שיכורה. הוא התקשר למשטרה.

השוטרים סייעו לנערה להתלבש, והובילו אותה לתחנת המשטרה לצורך גביית עדות. החשש הגדול היה שהיא נאנסה או שנעשה בה מעשה מגונה.

השוטרים איתרו את הוריה של הנערה, והם הגיעו לתחנת המשטרה. בחקירתה הראשונית טענה הנערה כי אין לה כל מושג כיצד הגיעה למצב שנמצאה בו, וסיפרה כי בשעות שקדמו לכך בילתה בפארק עם שני נערים, חבריה לספסל הלימודים. עוד סיפרה שהם שתו משקאות אלכוהוליים.

לאחר שהתפכחה מעט הועברה הנערה המבולבלת לבית חולים "וולפסון", שם עברה סדרת בדיקות, שמטרתן לקבוע אם נעשה בה מעשה מיני כלשהו. לאחר המתנה ארוכה התבשרו בני משפחתה כי לא נמצאו כל סימנים למעשים מסוג זה.

במקביל זומנו שני הנערים שבילו איתה לתת עדות בתחנת המשטרה, שם סיפרו שאכן בילו עם הנערה במשך שעות מספר, אך בשלב מסוים עזבו את הפארק, חזרו לבתיהם, והיו משוכנעים כי כך עשתה גם הנערה.

"מדובר בצעירה ששתתה כמות אדירה של אלכוהול ומצאה את עצמה שיכורה כלוט", אומר אחד מקציני החקירות במרחב איילון של המשטרה. "לשמחתנו הכל נגמר בטוב, אך ההורים חייבים לפקוח את העיניים. זה היה יכול להיגמר רע מאוד".