עלה על הזיוף: בית משפט השלום בראשון לציון הטיל על נהג שניסה להונות את משרד הרישוי בחולון, מאסר על תנאי בן ארבעה חודשים, קנס של 500 שקל ופסילה למשך שנה וחצי. הנהג הורשע בשימוש במסמך מזויף בכוונה לקבל דבר. לפי כתב האישום, ניסה להוציא במשרד הרישוי בחולון רשיון נהיגה מבלי שיהיה זכאי לכך. הוא הציג רשיון נהיגה מזויף שפג תוקפו, במטרה לקבל בתמורה רשיון נהיגה בר תוקף.

בא כוחו ביקש מבית המשפט שלא למצות איתו את הדין ולהסתפק בצו מבחן בשל גילו הצעיר, היעדר עבר פלילי ונסיבות קבלת הרישיון המזויף לידיו לאחר עלייתו ארצה, "בעודו חסר כל ניסיון בהתנהלות מול הרשויות", כהגדרתו.

בגזר הדין קבעה שופטת השלום שלומית יעקובוביץ': "דומה כי אין מקום להכביר מלים על חומרתן של עבירות המרמה, הפוגעות באושיות הסדר החברתי, ושל העבירה שהורשע בה הנאשם בפרט. אלמלא ערנות פקידי משרד הרישוי, היה ממשיך להחזיק ברשיון נהיגה ולנהוג במשאית בכבישי הארץ, מבלי שעמד במבחן שליטה, הנדרש כתנאי להמרת רשיון הנהיגה הזר שהחזיק בו, לרשיון נהיגה ישראלי".

עם זאת קבעה השופטת שיש לתת את הדעת על עברו הנקי, על "קליטתו המוצלחת בחברה הישראלית, מכיוון ששירת שירות חובה בצה"ל ומשרת במילואים, נישא, הקים משפחה ודואג לפרנסתו, ולזמן הרב שחלף מאז ביצוע העבירה".