עו"ד נבון קצב, אחד מעמודי התווך הפוליטיים בישוב אזור ובמועצה המקומית ב-15 השנים האחרונות, החליט לעזוב את הישוב. החלטה זו מן הסתם גוררת איתה גם פרישה מחברות במועצה. רגע לפני שהוא עוזב סופית, פרד עו"ד קצב בטור מיוחד.

" ביום ג' 12/10/10 בערב הודעתי לראש המועצה המקומית אזור מר אריה פכטר, ולממונה על המחוז במשרד הפנים על התפטרותי מחברות במועצה המקומית אזור, זאת לאור מעבר מגורי לעיר תל אביב.

מי שמכיר אותי יודע שאת פעילותי הציבורית בישוב התחלתי כבר בגיל צעיר מאוד, ובמשך כ- 15 שנים תמימות מחיי הייתי פעיל ציבור בהתנדבות מלאה תוך שמלאתי שורה של תפקידי הנהגה ציבוריים, הן כיו"ר סניף הליכוד בישוב כבר בהיותי בן 24 , הן כחבר המועצה המקומית והן סגן ראש המועצה המקומית.

במסגרת תפקידי כחבר המועצה המקומית וכסגן ראש המועצה, כתבתי מאמרים רבים ובין היתר יזמתי גם את הקמת פרויקט פר"ח בישוב אזור, פרויקט חינוכי ממנו נהנים סטודנטים וילדים רבים בישוב. כן יזמתי את הנצחתו של מנחם בגין ז"ל בקריאת פארק רחב ידיים ( כ- 50 דונם ) בישוב על שמו וכמו כן יזמתי גם את הקמת " כיכר גנדי " שתישא את שמו של גיבור ישראל רחבעם ( גנדי ) זאבי ז"ל ואשר תיבנה בכניסה הראשית לישוב אזור.

בשלב זה של חיי טרם נפרדתי מהחיים הציבוריים, שכן , בכוונתי להתמודד ולהיבחר ב"ה ברשימת הליכוד לכנסת הבאה במחוז תל אביב – יפו, ובכוונתי גם להמשיך ולפעול בסניף הליכוד בישוב אזור יחד עם אוריאל תנעמי ושאר החברות והחברים. זאת על מנת להמשיך ולפעול למען ארץ ישראל ועם ישראל ברוח עקרונות תנועת הליכוד בה גדלתי ולמען צדק חברתי, שלום אמיתי וביטחון ישראל.

בהזדמנות זו , אני מבקש גם להודות לכל התושבים היקרים שתמכו בי בכל מערכות הבחירות בישוב בהן התמודדתי, וכן להודות לראש המועצה ולחברי המועצה על שיתוף הפעולה, ולאחל להם ולחבריי לסיעת הליכוד מר אוריאל תנעמי ומר אליהו פילורזדה מחליפי בתפקיד, הצלחה רבה בתפקידם למען הישוב ותושביו, ישוב בו גדלתי והתחנכתי ואשר תמיד תהיה לי אליו פינה חמה בלב.