הג'וב לא כולל טובות לבוס: מנהל סניף באיזור של רשת חנויות נעליים הורשע במעשה מגונה באישה, אשר הגיעה לריאיון עבודה. האישה, כבת 40, הגיעה לריאיון דרך חברת כוח אדם. מנהל החנות, כך עולה מכתב האישום, נגע ברגליה ליד הישבן, ולאחר מכן נישק אותה על הלחי.

בחנות איזור מכירות קטן ומחסן קטן בקומה העליונה. המנהל הראה לאישה את החלק התחתון של החנות, ולאחר מכן ביקש ממנה לעלות במדרגות למחסן, כשהיא ראשונה והוא מאחוריה. אז, כך העידה, "הוא התחיל לגעת לי ממש ברגליים ליד הטוסיק. 'או, איזה שרירים', הוא אמר לי. איזה שרירים יש לי ברגליים. את זה בחיים אני לא אשכח. אחר כך, במקום שיש בו עודפים, מקום קטן ממש, הוא המשיך. בטח שהזזתי את היד שלו".

לאחר מכן ירדו השניים למטה, אז הציג לה את הוויטרינה ושילח אותה, כשהוא אומר שיתקשר אליה. למחרת הודיע לה טלפונית שהחליט שלא לקבלה לעבודה. בעקבות זאת התקשרה האישה למנהל ברשת החנויות, ושאלה אותו מהם הקריטריונים לקבלה לעבודה.

לדבריה הוא אמר לה: "שבן אדם עובד ורוצה לעבוד, וזהו. לא גיל ולא כלום. אין קריטריונים". בשלב זה סיפרה לו את שקרה, ובעצתו התלוננה במשטרה.

מנהל החנות אישר כי הזמין אותה לריאיון עבודה והראה לה את החלק התחתון של החנות, ואז הניח לה לעלות במדרגות כשהוא מאחוריה. כמו כן אישר כי נגע בגבה כדי לתת לה תמיכה כדי שלא תיפול לאחור, אך הכחיש כי ליטף או נישק אותה.

בחקירה הנגדית היא פרצה בבכי: "כשבן אדם מקבל אותי לעבודה ומתחיל איתי ושם עלי ידיים ולגעת בי, זה חריג. הוא בתפקיד, בחברה גדולה, איך הוא יכול להתנהג בצורה כזאת? זה מגעיל".

השופט רפי ארניה, קבע בהכרעת הדין: "אין ספק בעיני כי עדותה מהימנה ובעלת אמינות גבוהה. ניכר היה בשפת גופה ובטון דיבורה, כי האירוע התרחש כגרסתה, הכאיב לה, ופגע בה כאדם וכאישה".