יש ראש חדש: דורית בן יהודה נבחרה לעמוד בראש מינהל החינוך בחולון ולהחליף את אבינועם גרנות שפרש. עם היוודע דבר פרישתו של גרנות, פורסם מכרז לתפקיד. שלושת המועמדים שעלו לגמר לא צלחו את הבחינות, וועדת איתורים החלה לחפש מועמד מתאים. בין המועמדים שאליהם פנתה, היתה המפקחת על בתי הספר היסודיים ומנהלת אגף החינוך היסודי בעירייה, טובה דולב.

רגע לפני שהחוזה בין העירייה לדולב נחתם, זכתה דולב במכרז לראשות מינהל החינוך בנתניה, ובחרה לעבוד שם. במקומה נבחרה בן יהודה (47). ראש מינהל החינוך הנכנסת היא בעלת תואר ראשון בספרות כללית והשוואתית ובלימודים לטינו-אמריקניים ותואר שני בלימודים ספרדיים ולטינו-אמריקניים. את כל לימודיה באוניברסיטה העברית סיימה בהצטיינות. יש לה גם תעודת הוראה ממכללת "אחווה".

בחמש השנים האחרונות ניהלה בן יהודה בהצלחה רבה את אגף החינוך בעיריית נס ציונה, ולפני כן ניהלה את בית הספר היסודי "אשכול" בעיר. בעבר שימשה כמחנכת בכיתות ו'-ח' וכמדריכה מוסמכת לתוכניות לימודים ולשיטות הוראה בבתי ספר יסודיים בכמה רשויות מקומיות.

במקביל לניהול האגף בנס ציונה, משמשת בן יהודה בשנים האחרונות כחברה בוועדה הפדגוגית של איגוד מנהלי אגפי החינוך וכנציגת מנהלי אגפי החינוך מול הנהלת מחוז המרכז במשרד החינוך. בנוסף היא חונכת מנהלים מתחילים של מחלקות ואגפי חינוך.

משרד החינוך העניק לבן יהודה את פרס החינוך הרשותי. בנס ציונה היא קידמה את התפישה של "עיר חינוך", המבוססת על עקרונות הדיאלוג, השיתוף, איתור איזורי חוזק וצמיחה אישיים וארגוניים וקידומה של העיר כמרחב למידה בעבור הקהילה.

עם היבחרה אמרה בן יהודה: "אני רואה בתפקיד החדש הזדמנות להתפתחות אישית, כמו גם כר להגשמת חלומות חינוכיים. מערכת החינוך בחולון היא מהמפותחות בישראל, ומחכה לי אתגר גדול. אני מקווה להביא לעיר מהניסיון שצברתי בכל שנותי בחינוך".

אבינועם גרנות מסר: "אני שמח בשביל דורית בן יהודה, שהיא נבחרה להחליף את מקומי. את בן יהודה אני מכיר שנים רבות מעשייה משותפת שלנו כראשי מנהל החינוך בערים שונות. מדובר באשת מקצוע ואין לי ספק שהיא תמלא את מקומי בצורה נאמנה. אני עוזב את תפקידי בעירייה אחרי שבע שנות עבודה ושמח לדעת שיש למי לתת את המושכות".

במקום טובה דולב תפקח על החינוך העל יסודי בעיר רונית דרן, שהגיעה למערכת החינוך ב-1992, לאחר שהשתחררה מצבא הקבע, שם היתה סגנית קצינת ח"ן ראשית בדרגת סגן אלוף. היא נבחרה לנהל את בית הספר הדמוקרטי ביפו, ומילאה את התפקיד במשך שבע שנים. היא מילאה תפקידי פיקוח שונים במחוז תל אביב של משרד החינוך.

מנהלת המחלקה לטיפול בפרט, רותי קרן, מונתה להחליף את דולב כמנהלת האגף לחינוך יסודי. בנוסף פרשו מהמערכת שתי מנהלות ותיקות: ד"ר ריקי יוגב, שניהלה ב-14 השנים האחרונות את מרכז התמיכה הישובי האיזורי (מתי"א), פרשה ממערכת החינוך בעיר. תחליף אותה אורלי אלאלוף.

המפקחת על הגנים הממלכתיים–דתיים, ד"ר טוני ינאי, פרשה גם היא לאחר שנים רבות של עשייה. ינאי נחשבת לאחת המובילות בתחום הגיל הרך, והיתה מנחה ומייעצת לגננות חולון. בתקופת כהונתה נחנכו גנים רבים לאוכלוסייה הדתית, והיא קירבה אל החינוך הממלכתי-דתי גנים מזרמים אחרים. את ינאי תחליף דורית כוך.