נכנס להירפא, יצא חולה: אדם בן 35 תובע מכון לטיפול אלטרנטיבי בחולון, בטענה שעיסוי שעבר שם השאיר אותו נכה בגופו ובנפשו. האיש הגיש את התביעה באמצעות עו"ד ד"ר שלהב קמחי לבית משפט השלום בתל אביב. לטענתו, עד אותו מקרה עבד בחלוקת מזון. הוא עסק בספורט, ומדי פעם נהג לפנק את עצמו בעיסוי באותו מכון.

"שיחקתי כדורגל, ופעם בחודש עשיתי עיסוי בגלל הפעילות השוטפת", סיפר האיש. "הגעתי לשם בעקבות המלצה של חבר, ולא בפעם הראשונה. זאת היתה הפעם העשירית לפחות. באותו יום הלכתי לשם בסיום יום העבודה בגלל כאבים בגב וצוואר תפוס. המטפלת סובבה לי את הצוואר מצד לצד. בפעם הראשונה אמרתי לה: 'כואב לי, כואב לי', והיא אמרה: 'תסובב לצד השני והכל יהיה בסדר'. אחר כך היא אמרה: 'בוא נעשה עוד פעם'. אמרתי לה: 'אני מפחד', והיא אמרה: 'אל תדאג', ואחר כך סובבה לי את הצוואר ימינה ואמרה: 'תתנגד עד הסוף'.

"באותו רגע שמעתי קליק וכל החדר הסתובב לי מעל הראש. הרגשתי סחרחורות. היא הביאה לי איזה חומר להריח, והסחרחורת נרגעה קצת". בשלב זה התחיל להרגיש בחילה והקיא. הוזעק אמבולנס, שפינה אותו למרכז הרפואי "וולפסון" בחולון. "היה לי גם נימול בפנים", הוא מספר, "אך לא ייחסתי לזה חשיבות".

בבית החולים, שם היה מאושפז במשך שבועיים, התגלו חסימה בעורק כתוצאה מקריעה של כלי דם קטנים, ואירוע מוחי. "מאז אני לא עובד", הוא מספר. "אני לא יכול לעשות פעילות ספורטיבית ולא יכול להרים דברים כבדים. נהרסו לי החיים ברגע".

בכתב התביעה נטען כי הטיפול נעשה תוך הפעלת כוח בלתי סביר, ובלא מתן הסבר, ושהטיפול גרם לו לקרע בדופן העורק הצווארי, שכתוצאה ממנו נשאר בחור צעיר בן 35 נכה לצמיתות.

טרם הוגש כתב הגנה.