גם קיבלו ממנו וגם שדדו אותו: צעיר ששכר דירה משני תושבי חולון נפל קרבן לשוד על ידם. השניים מואשמים בשוד שוכר הדירה מהם. השניים מואשמים בעבירות של גניבה, שוד בנסיבות מחמירות ואיומים. עד לפני כחודש התגורר הבחור בשכירות בדירה שחולקה לשלוש יחידות דיור.

באחת מהן התגוררו שני הנאשמים. באמצע אוגוסט, כך עולה מכתב האישום, פנה אחד הנאשמים לבחור וביקש ממנו סיוע בהזזת מיטה בדירה. בעוד הדלת פתוחה גנב 1,100 שקלים מהארנק שלו. רק לאחר חזרתו לדירה הבחין כי התיק שלו פתוח וכספו נגנב "אז דרש מהשניים כי ישיבו לו את כספו".

כעבור תשעה ימים, בשעות הבוקר, כשהבחור עמד לצאת לעבודה, השניים התנפלו עליו. אחד מהם, החזיק סכין והניף אותה לעבר הבחור בעוד השני ניסה ניסה לחטוף ממנו את התיק.

הבחור, כך עולה מכתב האישום, נאבק בשניים וצעק שיעזבו אותו – אז החלו להכותו. אחד מהם הלם בו באגרוף בחזה, סגר את פיו ופצע אותו בשפתיים, ואילו השני חטף ממנו את התיק בכוח. לאחר מכן, אחד מהם, שלף שוב את הסכין ואיים עליו: "תשתוק או שאני אהרוג אותך".

הבחור ניסה להסתובב כדי להימלט, אז אחד מהם דקר אותו בגבו. לאחר שהצליח להיחלץ התחנן בפניהם שיחזירו לו את התיק, כי מפתח הכניסה לעבודתו נמצא בתוכו. התיק הוחזר לו לא לפני שנגנבו מתוכו 150 שקל.

מאוחר יותר, לפני חצות הלילה, המשטרה עצרה את השניים בדירה. כאשר אחד מהם הוכנס לניידת המשטרה הוא איים על הבחור: "אני נכנס עכשיו ל 4-5 שנים וכשאני אצא אני אהרוג אותך".

טרם נקבע מועד להקראה.