תערוכה אינטראקטיבית: החל מחודש אוקטובר 2010 ועד מרץ 2011 תוצג תערוכה אינטראקטיבית חדשה במרכז החווייתי לילדים "בגובה העיניים" בחולון – מרכז מוזיאוני ייחודי שמטרתו ליצור עבור הילדים מפגש בצורת חוויה רב-חושית עם אמנויות התיאטרון, המוסיקה והאמנות הפלסטית ולקרב אותם אל עולם זה דרך נושא הקרוב לליבם.

התערוכה המשלבת פעילות של תיאטרון, מוסיקה ואמנות בנושא בעלי חיים תעורר את דמיונם של הילדים ותהווה מקור להשראה ולביטוי רגשות ומחשבות וליצירת חיה דמיונית משלהם שהיא חלק מעולמו הפנימי של הילד: יצור דמיוני שניתן להפוך אותו לחבר, לצאת איתו להרפתקאות, לפרוק באמצעותו כעסים ופחדים, להעניק לו אהבה ולספר לו סודות כמוסים.
האמנים שיצירותיהם מוצגות בתערוכה זו הם: דינה מרחב, מירטה אדרי, דיק בן דור, אודי דיין, דבורה בלום, אוה והבה, אלברט גבאי, עמיחי שרפשטיין ,דורית רוקח, טובה אלוני.

את הפעילות פותחת הצגה בה יפגשו הילדים את חדווה, פרה מטופחת, מפונקת ובעלת ייחוס: היא זכתה בתואר "מלכת היופי של הפרות" והיא מייצגת את "המבוגר הרציונלי". יום אחד, הופתעה חדווה, שהייתה רגילה לחייה הנינוחים, לפגוש בציפור גדולה, צבעונית, קלילה ומלאת שמחת חיים המייצגת את הרצונות הכמוסים של הילדים/אמנים ואשר בהינף כנף שינתה את חייה.

הפרה מחליטה לצאת למסע הרפתקאות ביחד עם הציפור כדי לגלות את החיות המיוחדות החבויות בתוך היצירות של האמנים ומזמינה גם את הילדים להצטרף. במהלך המסע מבקרים הילדים "בתוך עולם הציורים" ופוגשים חיות שונות.
בעזרת שפת התיאטרון הם מציגים והופכים את עצמם לחיות, בונים ביחד חיה דמיונית גדולה, מאזינים לצלילי המוסיקה המדמים חיות ומנגנים בכלי-נגינה שונים.

בסדנת היצירה שבגלריה יעמדו לרשותם חומרי יצירה מגוונים באמצעותם יצור כל ילד חיה דמיונית משלו. בחוה"מ סוכות בין התאריכים 26/9 ל- 28/9 הפעילות תתקיים בשעה 9:30 ובשעה 11:30
התערוכה תוצג: אוקטובר 2010 – מרץ 2011.