נותנים כבוד: במסגרת רצועת "קולנוע וקולנוענים" וכמחווה לקלינט איסטווד יקרין סינמטק חולון את סרטו הראשון כבמאי "נגן מיסטי למעני" (ג' 7.9 20:00), סרט שביים בשנת 1971 והיווה פריצת דרך עבור מי שנתפס עד אז ככוכבן מערבונים בלבד.

הסרט מספר על שדרן רדיו עם תכנית ג'אז, המקבל שיחות טלפון ממאזינה מסתורית המבקשת שוב ושוב את אותו השיר. כאשר הוא מתפתה ומפתח איתה מערכת יחסים מחוץ לרדיו, מתברר לו שמדובר במעריצה מטורפת עם נטיות אובדניות שלא תיתן לדבר לעמוד בדרכה. ג'סיקה וולטרס היתה מועמדת לפרס גלובוס הזהב על תפקידה בסרט.

בנוסף לסרט זה, יקרין סינמטק חולון גם את "עולם מושלם" (ד' 15.9 20:30) המתאר מרדף של איש חוק אחר אסיר נמלט שחטף ילד, ומתמקד בקשר המיוחד שנוצר בין החוטף לנחטף, "מיסטיק ריבר" (ה' 23.9 20:30), סרט עוצמתי ומטלטל על חברות והתמודדות עם העבר, עליו היה איסטווד מועמד לפרס האוסקר ו"מליון דולר בייבי" (ג' 28.9 20:30) שזכה בארבעה פרסי אוסקר, ביניהם פרס הסרט הטוב ופרס הבמאי, ועוסק במערכת יחסים בין מאמן אגרוף זקן למתאגרפת צעירה חסרת כל.

את ההקרנות ילווה המרצה לקולנוע, אהרון קשלס אשר יראה כיצד הפך איסטווד מבמאי שוביניסטי ומצ'ואיסטי לבמאי המעמיד את הנשים במרכז יצירתו.