הטבה מגונה: כתב אישום על שוחד הוגש באחרונה לבית משפט השלום בתל אביב נגד שוטר סיור ממרחב איילון. על פי כתב האישום שהגישה המחלקה לחקירת שוטרים במשרד המשפטים, ניצל השוטר (29), תושב חולון, לרעה את מעמדו, והבטיח לאישה שעבדה במכון ליווי באזור, כי בתמורה למעשה מיני שעשתה בו לא ינקטו כנגדה הליכים פליליים.

על פי המפורט בכתב האישום, הגיעו השוטר ושותפו ב־18 באוגוסט אשתקד למכון ליווי באזור במסגרת תפקידם. הם ביקשו מהנוכחים להזדהות בפניהם באמצעות תעודות זהות. אחת הנשים שעבדו במכון אמרה שתעודת הזהות שלה נמצאת בביתה, ואז אמר לה השוטר כי עליו לעכב אותה לבדיקה בתחנת המשטרה, והוסיף כי אם ברצונה להימנע מכך, הם "יכולים לעשות משהו".

האישה הציעה לשוטר "לעשות את זה פה", אולם הוא סירב להצעתה בטענה כי המקום מלא באנשים, ושאל אותה היכן היא מתגוררת. כאשר השיבה לו כי היא מתגוררת לבדה בדירה בבת ים, יצאו השוטר, שותפו והאישה לכיוון הדירה. האישה והשוטר עלו לדירה, בעוד שותפו ממתין בניידת המשטרה.

עם כניסתם לדירה, הציגה האישה את תעודת הזהות שלה בפני השוטר, ולאחר בדיקתה אמר לה השוטר כי אין ברצונו לעצור אותה. האישה נכנסה לחדר השינה, כאשר השוטר צועד בעקבותיה. היא התיישבה על מיטתה ועשתה בו מין אוראלי. אחר כך ביקשה שיתחייב בפניה כי לא תוזמן לחקירה במשטרה. השוטר הבטיח לה כי ידאג לכך, ועזב את הדירה.

השוטר מואשם כי בהיותו עובד ציבור קיבל מהאישה שירותי מין בתמורה לפעולה הקשורה בתפקידו, דבר המהווה שוחד.