לקראת שנת הלימודים הקרבה ובאה, החלטתי לכתוב על החדרים המשתנים עקב ההתחדשות, שינוי הגיל והצרכים שלנו כתלמידים.

אז מה אנחנו באמת צריכים? מקום נוח לעשות בו שעורים, קצת שקט והרבה סבלנות וריכוז. ובינינו, מה יכול לתת לנו את זה יותר מפינה בחדר שלנו, רק בשבילנו, עם שולחן וכיסא לעשות בה שיעורים. אלא שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע. היום יש סוגים שונים של שולחנות, כיסאות, מיטות ומחשבים.

אצלנו בבית, אנחנו שלושה אחים: אחותי שי, בת ארבע, עולה לגן תת חובה, אחי גיא, בן שבע, עולה לכיתה ב', ואני, עוד מעט בת שתיים-עשרה, עולה לכיתה ז'.

עד עכשיו אחי ואני עשינו שעורים בפינת האוכל, שלפי הרבה סקרים הוא המקום הכי "פופולארי" להכנת שעורי בית, ובעקבות המעבר לחטיבה, שבה השעורים דורשים יותר ריכוז, הוחלט לקנות לי שולחן כתיבה לחדר.

אמא שלי רצה בין חנויות הרהיטים השונות, קטלוגי העיצוב החדישים ביותר והמלצות מחברות עד שמצאה את השולחן האולטימטיבי. לאחר הרבה חיפושים מצאנו אמי ואני את השולחן של "האוס אין" בקטלוג "חזרה ללימודים".

עדיין לא קנינו אותו אבל אנחנו מייחלים לרגע שבחדר שלי יהיה מספיק מקום (אחרי שאפנה את כל השטויות שבו) כדי להכניס שולחן כתיבה לקראת השנה החדשה. בינתיים, "האוס אין" שומרים לנו אחד בצד......

לסיום: אני מקווה שהשולחן החדש ילווה אותי במיטב שנותיי ושיוכל לעמוד בציפיות הגבוהות לשולחן עמיד ולפינה קטנה (ובעיקר שקטה) לעשות שעורי בית.