פותחים עונה: תיאטרון חולון פותח את העונה הבאה עם היצע איכותי ומגוון של אירועי תרבות, בבחינת פסטיבל כל השנה: תיאטרון, זמר ומוזיקה ישראלית, בידור, מוסיקה קלאסית, אירועים מיוחדים ועוד. ההרשמה לעונת המנויים הבאה בתיאטרון חולון החלה בימים אלה.

במהלך העונה יתקיימו בתיאטרון שלושה פסטיבלים בתחומים שונים, כולם מוכרים ומוערכים בשל רמתם האמנותית: פסטיבל צלילי ילדות, שיתקיים זו השנה העשירית בחוה"מ סוכות. הפסטיבל משלב בין מוסיקה ואמנויות הבמה לילדים ולכל המשפחה, פסטיבל אשה 2010 לרגל יום האשה הבינלאומי שיציין 14 שנים להיווסדו ויעלה הפקות מקור בתחומים שונים: תיאטרון, מוסיקה, בידור, אמנות ועוד.

השנה, ולראשונה במרכז הארץ, יופעלו במקביל שתי סדרות תיאטרון שיאפשרו מגוון בחירה רחב יותר לקהל התיאטרון, כשגם הפעם תועלנה על הבמה ההצגות עטורות השבחים של התיאטראות השונים ובהן: "משרתם של שני אדונים" (התיאטרון הקאמרי) נוסח עברי של ניסים אלוני לקומדיה המפורסמת של קרלו גולדוני. בעונה הבאה תתקיימנה סדרות חדשות ומיוחדות בתחום המוסיקה: במסגרת הסדרה החדשה "מסביב לעולם בצלילים" בשיתוף "קשרי תרבות" יתמקד כל אירוע באחת הערים הקסומות בעולם כאשר המופע יכלול מוסיקה, סיפורים, מיצגים אור-קוליים ועוד. בסדרה חדשה נוספת, "מנחה מוזיקלית", יועלו מידי שבת בבוקר קונצרטים קאמריים עם מיטב ההרכבים והמבצעים בישראל בביצועים איכותיים של יצירות מופת מאת גדולי המלחינים.

לילדים מקדיש התיאטרון סדרות ופעילויות מיוחדות: לראשונה בישראל ורק בתיאטרון חולון, תועלה סדרת מופעים לגילאי 4-2, "ההצגה הראשונה שלי", בשיתוף עם ערוץ לולי של הוט ובהנחיית ליאורה שלזינגר כוהנת הפעוטות, המבוססת על סדרת הטלוויזיה "רגע של חיבוק" ותכניות נוספות מהערוץ. בתכנית: ארבעה מופעים אינטראקטיביים להורים ולילדים.

לילדים תוקדש הסדרה "קצב משפחתי" עם אמן כלי ההקשה חן צימבליסטה – ארבעה מופעים מוסיקליים תיאטרליים שבמרכזם חגיגה של צלילים מחול ותנועה בהשתתפות אמנים והרכבים מובילים. לילדים ולמשפחה. בין אורחיו של חן צימבליסטה - להקת שקטק הבינלאומית במופע המשלב קצב מוסיקה ותנועה; התזמורת הסימפונית אשדוד במופע קסום של כלי נשיפה, כלי קשת וכלי הקשה; הרקדן והכוריאוגרף ניב שיינפלד ורקדנים בליווי רביעיית מיתרים ותיאטרון אורנה פורת בבכורה של מופע מוסיקלי חדש.

כמו כן בקרוב יושק אתר אינטרנט חדש שיאפשר ניהול של המנוי אונליין, קבלת עדכונים שוטפים וממשק נח ואטרקטיבי.

עונת המנויים תיפתח ב-1.9.2010