מתכוננים לחגיגה: הקיץ עוד לא נגמר ובחולון כבר מתארגנים לסוכות. הפסטיבל, מאירועי הדגל של חולון עיר הילדים, קנה לו מעמד לאורך השנים כ"אי" של איכות ומצויינות בתחום התרבות והאמנות לילדים ולמשפחה, תוך שמירה על נגישות לכולם במחירים השווים לכל נפש וקיום פעילויות שהכניסה אליהם אינה כרוכה בתשלום. בפסטיבל הפקות מיוחדות ובכורות לילדים ממיטב הקלאסיקה העולמית והישראלית בכל תחומי הבמה עם מיטב היוצרים והמבצעים הישראלים.

גיל שוחט, מנהלו האמנותי של הפסטיבל מציין: "פסטיבל "צלילי ילדות" חושף את הקהל הצעיר לאמנויות במה מגוונות ושונות ותורם לחינוך המוסיקלי כבר בגיל צעיר מתוך אמונה שחשיפה לחוויה תרבותית כזו תעצב את עולמם וטעמם התרבותי של הילדים".

כמו בכל שנה, מוקדש מופע הפתיחה של הפסטיבל למחלקת הילדים של ביה"ח וולפסון. במופע זה, תחת הכותרת "החמישית של בטהובן פוגשת את דויד ד'אור" מבצעים דויד ד'אור ותזמרת סימפונט רעננה בניצוחו של גיל שוחט, יצירות של בטהובן, וובר ושירים של דויד ד'אור.

לרגל 100 שנה להולדתו של אלתרמן, יעלו בבכורה עולמית חמישה משחקני תיאטרון המלה את "צרור נפלאות הקרקס", מופע מוסיקלי קרקסי עפ"י שירים של נתן אלתרמן בבימויו של רועי בירן, בו השחקנים מדברים ושרים את השירים ויוצרים את תמונות הקרקס בתנועה, שירה נגינה ומשחק.

רינת גבאי ,מלכת הילדים הבלתי מעורערת תעלה בבכורה מופע של שירי עוזין חיטמן המבוסס על שירי הסדרה המצליחה "שירים ומשחקים" ותארח את השחקן גיא פרידמן.
היוצרים חמוטל בן זאב ודורי בן זאב יעלו את וגר זאב עם כבש" בבימויו של גלעד קמחי עם ארבעה שחקנים. הצגה משעשעת על קבלת האחר והיכולת להבחין בין רע לטוב וכל זאת באמצעות סיפורם של זאביק הזאב וטליה הכבשה.

האופרה הישראלית תעלה בפסטיבל את ההפקה "הנזל וגרטל" בעברית בניצוחו של דוד זבה, בימויו של ניב הופמן ובהשתתפות זמרי האופרה סטודיו של האופרה הישראלית.
תזמרת סימפונית חיפה בניצוחו של גיל שוחט יבצעו את "תמונות בתערוכה" עם הקרנת סרט אנימציה בעריכת האנימטור דודו שליטא. במסגרת פעילות הפסטיבל למען הקהילה, יקיים גיל שוחט מאסטר קלאס לילדים פסנתרנים מחוננים. וכן תלמידי מוסיקה מתושבי חולון יעלו הצגה מוסיקלית מבית היוצר של מרכז שטיינברג "תבלין של שבת".

הפסטיבל ,כמו כולם, זוכר את גלעד שליט ומעלה הצגה אשר זכתה השנה בפרס ההצגה הטובה ביותר בפסטיבל הצגות ילדים בחיפה:"כשהכריש והדג נפגשו לראשונה" עפ"י סיפור שכתב גלעד שליט בהיותו בן 11:כריש ודג היוצאים להרפתקאה מופלאה בדרך לחברות אמיצה, כנגד כל הסיכויים.