יש שיפוצים, יש דאגות: ברחוב ההסתדרות בחולון הסתיימו אמנם השיפוצים אך לא כל תושבי הרחוב נושמים לרווחה. לצד השיפור באיכות החיים מתריע חלק מהם על מפגע תחבורתי לכאורה באחד הצמתים ששופצו במסגרת העבודות.

"השיפוצים שיפרו את איכות חיינו ואת חזות העיר, אך ישנה בעיה אחת גדולה" אומרים תושבי הרחוב "ביציאה מרחוב מוצקין לרחוב ההסתדרות, כאשר מעוניינים לפנות שמאלה, שדה הראיה לקוי" אומרת אורית גלילי, תושבת הרחוב. "כבר אירעו במקום מספר תאונות בגלל שדה הראיה הלקוי. רכבים גדולים, לעיתים מסחריים חונים בפינת הרחובות ולא ניתן לראות את הפנייה.

"זה רחוב שיש בו גני ילדים שיוצאים בשעות אחר הצהריים, זה מאוד מסוכן ומפחיד. פנינו מספר פעמים למוקד העירוני ואנחנו לא רואים שנעשה דבר. אני באופן אישי נאלצת לפנות ימינה, לבצע פרסה בכיכר ולחזור וזאת משום החשש מתאונה. כמובן, שלא כולם נוהגים כך. אנחנו לא רוצים להתעורר בתאונה הבאה". התושבים פנו גם לעמותת "אור ירוק" על מנת שתסייע להם בפתרון הבעיה.

בתגובה נמסר מעיריית חולון: "רח' מוצקין הינו נמוך יותר מבחינה טופוגרפית ולכן יש תחושה של שדה ראייה מוגבל. ואולם מבדיקה שנעשתה ע"י מהנדסי התנועה נמצא, כי ניתן להיכנס לצומת בבטחה בנסיעה איטית וזהירה.

"במידה שכלי רכב חונים על הפינה בניגוד לחוק וחוסמים את שדה הראייה, יש להודיע לפיקוח העירוני או למשטרה על מנת שיאכפו את החוק על עברייני החנייה.
בכל מקרה, הפיקוח העירוני יגביר את סיוריו במקום, במיוחד בשעות הסיום של הגנים ובתי הספר".