כבד את אמך ואת שוטריך: נמשכת האלימות כלפי אנשי ציבור, ובכלל זה בבית חולים "וולפסון". שבועיים לאחר שחשפנו כמה מקרי אלימות כלפי מאבטחים, מתברר כי האלימות לא פוסחת על שוטרים שם.

דור שמעון (40) מחולון מואשם שהשתולל בחדר המיון של המרכז הרפואי "וולפסון" בחולון וניסה לתקוף שוטר באמצעות מזרק. האיש מואשם בבית משפט השלום בראשון לציון שב-20 ביולי תקף את אמו (68) ברחוב אילת בחולון, משך בשיערה בחוזקה והיכה אותה בכל חלקי גופה. הוא המשיך במעשיו גם לאחר שנפלה על הארץ, ותקף גם עובר אורח שנחלץ לעזרתה.

משהגיעו שוטרים, תקף אחד מהם, ירק עליו, בעט בו והיכה אותו. בחדר המיון בבית החולים תקף את השוטר שוב, וניסה לפגוע בו באמצעות מזרק שלקח משולחן טיפולים. לאחר מכן בעט בו תוך שהוא מאיים: "אני אדקור ואשחט אותך".

"אני לא מכיר הרבה מקרים כאלה", מגיב מנהל המחלקה לרפואה דחופה (מיון) ב"וולפסון", ד"ר ז'ק אשרוב. "אנחנו כולנו, האזרחים הטובים, צריכים לגלות אפס סובלנות כלפי האלימים, אם אנחנו רוצים לבער את האלימות מתוכנו. בתחושה האישית שלי, אלימות כלפי אם היא מהדברים הנוראיים ביותר. במקרה הנדון אני שמח שלא היתה אלימות כלפי הצוות".