פה גדול: תושבת חולון, בת 63, מואשמת בתקיפת שכנתה הקשישה בת ה־84, באיומים ובהטרדת בתה וחתנה. על פי הנטען בכתב האישום, במשך כארבעה חודשים בתדירות יומיומית, לעיתים פעמיים ביום, כך נטען, הטרידה את בני הזוג בטלפון הנייח.

באחת הפעמים, כשענתה האישה, צעקה עליה, קיללה אותה ואיימה עליה: "אני אהרוג אותך", "שרמוטה", אני ארצח אותך ו"אני אדרוך עלייך". במקביל, התקשרה לטלפון של הבעל ואמרה לו: "שאתה תמות", "שתמותו". באחת הפעמים, התקשרה אליהם בארבע לפנות בוקר, ואיימה על הבעל: "שתמות אשתך ותלך לקבר".

פעמים רבות, כשהאישה יצאה מהבית היא פתחה את דלת דירתה ואיימה עליה כי תרצח אותה ותפיל אותה. לפני כחודש, בשעות הבוקר, האישה פגשה את הנאשמת שבדיוק הגיעה לבניין. אז איימה עליה: "אני אהרוג אותך", "בת זונה מנוולת". בתגובה, נמלטה האישה מהבניין. באחת הפעמים, כך עולה, אמרה לה: "אני אהרוג אותך, אני אגלגל אותך מהמדרגות ואני אדרוך עלייך".

הנאשמת לא הסתפקה באיומים על בני הזוג, והחליטה למרר גם את חייה של אימה של האישה. קשישה בת 84, שהיא זאת שהגישה נגד הנאשמת את התלונה במשטרה. הקשישה ישבה על כסא הגלגלים עם המטפלת שלה שישבה על ספסל בסמוך אליה – זאת סמוך לבניין מגוריה. באותה עת, הגיעה השכנה למקום, ניגשה לקשישה מאחור ותקפה אותה: אחזה בחוזקה בשתי ידיה ודחפה אותה על מנת להפיל אותה מכסא הגלגלים.

בנוסף, איימה עליה: "אני אהרוג אותך ואת הבנות שלך ואת כל המשפחה. אני אהרוג אתכם". המטפלת נחלצה לעזרתה וחצצה ביניהן, עד שעזבה את המקום.