הצלחה גוררת הצלחה: רק בחודש מאי השנה נבחר מוזיאון העיצוב בחולון ע"י מגזין התיירות הבריטי היוקרתי Conde Nest כאחד מעשרת פלאי תבל החדשים, וחולון שוב בכותרות הבינלאומיות: במהדורת חודש יולי דירג מגזין Monocole הבריטי את מוטי ששון, ראש עיריית חולון, בין עשרת מנהיגי הערים המובילים בעולם. בתגובה אמר ששון, כי הוא רואה זאת כמחמאה ומופתע מהכבוד הרב שהוענק לו ולשותפיו לדרך.

במאמר, שכותרתו "חלוצים עירוניים - עשרה ראשי ערים החושבים מחדש על הדרך שבה הערים מתרחבות, מתקדמות, מתחרות ונושמות", מציין Monocole את הקמת מוסדות התרבות כמו מוזיאון העיצוב ומוזיאון הקריקטורה והקומיקס כאחת ההצלחות הגדולות ביותר של ששון, אשר שם עיר שֵינה בינונית על מפת התרבות של העולם.
ראש העיר בן ה-63 ,המכור לעבודה, הביא לחולון חמישה מוזיאונים חדשים, כולל מוזיאון העיצוב החדשני של רון ארד, בהשקעה של 24 מיליון אירו, ולעלייה במספר הצעירים בעיר בזכות ההשקעה במותג חדש שהתחיל ממש מההתחלה. המגזין מציין גם את החזון של ששון, למצב את חולון כמרכז תרבות במזרח התיכון כולו.

המגזין Monocole הינו מגזין כלכלי יוקרתי בריטי, העוסק בתפר שבין עיצוב וכלכלה ולו קהל קוראים רחב בחמישים המדינות, בהן הוא רואה אור. ראשי הערים הנוספים המצוינים בכתבה הם ראשי הערים של נגויה, יפן; יוסטון, טקסס; סטוקהולם, שוודיה; אמשטרדם-אוסט, הולנד; מדריד, ספרד; פניקס, אריזונה; ברנקייה, קולומביה; פרת', אוסטרליה וטייצ'ונג, טייוואן.

במבוא למאמר מדגישים הכותבים: "ראש העיר הנכון יכול להמציא עיר מחדש ולרענן עיר, באמצעות קידום התשתית, האצת האינטגרציה וטיפוח האמנויות. במהדורת הערים המיוחדת שלנו אנו מביאים בפניכם עשר דמויות מהמובילות החדשות ביותר בתחום הפוליטיקה העירונית ברחבי העולם, תוך התמקדות בהצלחות הגדולות ביותר שלהם. אנו חיים בתקופה שבה לעיר יש עוצמה רבה – תקופה שבה מנהיגים אזרחיים קובעים את הקצב בכל התחומים, החל משינויי אקלים ועד למדיניות חברתית (מי צריך ממשל מרכזי).

"זוהי גם תקופה שבה דור חדש של שגרירים עירוניים משתלטים על העיריות: מי היה מצפה למצוא אישה לסבית בראשות העיר יוסטון או אישה מוסלמית המנהלת את אמסטרדם? עם זאת כדאי לכם להיזהר: כמובן שדמות כריזמטית העומדת בראשות העיר עשויה להיות שינוי מרענן, אך האם אנשים אלה גם מנהלים היטב את העיר -- יכולים למשוך לעיר מנהיגים עסקיים המחפשים משרדים ראשיים עבור העסק שלהם? אנו חושבים שהמועמדים שלהלן עונים לכל הדרישות".