רעש בלילות: תושבים המתגוררים סמוך לבניין הביטוח הלאומי ומינהל הרווחה, בשכונת נווה רמז בחולון, מלינים כי בני נוער המתפרעים במקום מדי לילה, מפריעים את מנוחתם. לדברי התושבים, התופעה נמשכת זמן רב והתגברה בשל העדר שומר במקום.

בחודש מאי 2003 החליטה עיריית חולון להציב שומר קבוע במקום, עקב גילויי ונדליזם חוזרים ונשנים במקום וכן בשל תלונות תושבים כי במקום שוהים בני נוער שקופצים למזרקה המוצבת ברחבת הכניסה, מקימים רעש וגורמים נזק.

במכתב שכתבה בשעתו מנהלת מחלקת פניות הציבור בעירייה, מלי כץ, לאחד התושבים, היא הסבירה כי "הצבת השומר בוצעה בידי מחלקת הביטחון של העירייה, בשיתוף פעולה עם צוותי הפיקוח העירוני". אלא שכעבור כשש שנים, בחודש נובמבר האחרון, הודיעה כץ לתושבים כי "נושא הצבת השומר במקום נבחנת מעת לעת. מבדיקה שנערכה התקבלה המסקנה שניתן לוותר על שירותיו של השומר באתר, תוך הגברת הסיורים של גורמי האכיפה העירוניים, פיקוח, שקמה וסיירת הביטחון". כץ הוסיפה במכתבה כי "הנושא ייבחן שוב לקראת הקיץ", אך לא קרה דבר.

מספר אחד התושבים: "בניין הביטוח הלאומי ומינהל הרווחה קיים ממש בלב השכונה שלנו. בעבר היו מתקבצים במקום בני נוער, שגרמו נזקים והפריעו למנוחת השכנים. העירייה החליטה להציב במקום בשעות הלילה שומר ובאמת השקט חזר לשכונה. אלא שהעסקתו של השומר במקום הופסקה מסוף השנה שעברה, בני הנוער גילו שהוא איננו וחזרו להפריע כמעט מדי לילה. ליד הכניסה למינהל הרווחה יש ספסלים, ושם הם יושבים, מרעישים ושותים אלכוהול".

מעיריית חולון נמסר: "בעבר הוצב במקום שומר על מנת לדאוג שלא יגרמו נזקי ונדליזם למזרקת המים. עם הזמן בוטלה המזרקה במקום ולפיכך הופסקה הפעלתו של השומר. בעקבות פניית mynet נערכה בדיקה לגבי טענת התושבים על הפרעות מנוחה והשחתת רכוש ציבורי במקום, ונמצא כי במחצית השנה האחרונה נתקבל מספר בודד של תלונות, שטופלו נקודתית, כל מקרה לגופו".