הישג לספארק המים ימית בחולון: עלייה מרשימה הישר אל המקום השביעי ברשימת אתרי התיירות המבוקשים ביותר בישראל, של 'דן אנד ברדסטריט'. את הספארק עקפו רק אתרים כמו גן החיות התנ"כי שזכה במקום הראשון, הספארי ואתרי מוורשת וטבע כמו עתיקות קיסריה, מצדה וכו'. הדרוג אף מציב את 'ימית' כפארק השעשועים והמים המבוקש ביותר בארץ.
בספארק ימית ביקרו בשנה החולפת מספר שיא של 401,088 מבקרים, והכנסותיה הסתכמו ב-22.5 מליון שקל.

דן אנד ברדסטריט ישראל (D&B) חברת המידע העסקי הגדולה בישראל ובעולם, המדרגת את החברות המובילות מזה 29 שנים ברציפות ומציגה את תמונת המשק הישראלי על ענפיו השונים במסגרת שנתון Dun`s 100. .

על פי שמשון חן, מנהל ספארק ימית, ומ"מ מנכ"ל החברה לבידור ובילוי: "ספארק ימית אינו פארק מים רגיל, אלא הוא עולם שלם המכיל אטרקציות ופעילויות לכל בני המשפחה, והביקוש אליו רק עולה. השנה החולפת אכן היתה מוצלחת, ועוד בתקופה שאופיינה במצב כלכלי לא טוב, אך שנת 2010 צפויה אף להיות טובה יותר. ספארק ימית עבר שיפוצים נרחבים – היכל ימית שודרג, מתחם הספא עבר שיפוץ ושדרוג מהותי, חדר הכושר הורחב ואובזר הציוד המתקדם ביותר ושלב א' של עולם הילד כבר הושלם. בשנים הקרובות צפויה הרחבה של 1400 מטרים נוספים ל-800 מטר הקיימים, מה שיהפוך את מתחם עולם הילד לגדול ביותר בעולם".

ספארק "ימית". "בקרוב יהיה מתחם עולם הילד הגדול בעולם". צילום: יח"צ

ספארק "ימית" מתפרש על פני 60 דונמים, עם 22 מגלשות אקסטרים חדשות – מגלשות ה-High Speed הגבוהות בארץ וכן בריכת שעשועים אולימפית. 4 מגלשות ה- High Speed החדשות והמסעירות: "טייפון", "קוברה", "אנקונדה" ו"הוריקן", 14 מגלשות אקסטרים מהירות ומרגשות במיוחד ו- 4 מגלשות לילדים.

בנוסף ל – 22 מגלשות המים הפועלות במקום, עומדים לרשות המבקרים:6 בריכות ג'אקוזי, סאונות רטובות ויבשות, חמאם תורכי ומתקני ספא שונים. ישנן גם 5 בריכות מים לכל בני המשפחה: בריכת שעשועים אולימפית, שמושקת בימים אילו, בריכת גלים מקורה, בריכה מחוממת ומקורה, בריכת פעוטות – "עולם הילד" ותעלת סופה.