הלך האוטו: אזרח בן 28 מתל אביב שבא לראות רכב שפורסם למכירה באינטרנט הגיע לבעל הרכב וביקש נסיעת מבחן אך לא חזר ממנה. במהלך הנסיעה התקשר להודיע לבעל הרכב כי "גנבתי את האוטו בלית ברירה, בתי נחטפה לחברון, החוטפים דורשים רכב".

אזרח תושב חולון פרסם למכירה את מכוניתו ב.מ.וו 745 באינטרנט. כשהתקשר אלמוני והתעניין ברכב קבעו השניים להיפגש. במהלך הפגישה התרשם בעל הרכב כי מדובר בבחור רציני וכשהלה ביקש לנסוע עם הרכב לסיבוב נסיעת מבחן הביע זה את הסכמתו. בעל הרכב המתין בפינת הרחוב ומשבושש להגיע הקונה עם הרכב הבין כי הנ"ל גם לא יחזור.

במהלך נסיעתו של האלמוני ברכב התקשר הלה מהטלפון באוטו לבעל הרכב והודיע לו כי אכן הוא גנב את הרכב אך סיפר כי לא הייתה לו ברירה שכן חטפו את בתו והודיעו לו שאם הוא רוצה לקבל אותה חזרה הוא חייב להביא להם מכונית. בעל הרכב התקשר למשטרה ודיווח על הגניבה. המשטרה הפעילה את האיתוראן והצליחה להבין שהרכב נמצא בדרך לירושלים.

משטרת מרחב איילון הפעילה ניידות משטרה מאזור ירושלים וכשאלה ראו את הרכב בנסיעה התפתח מרדף והנהג החשוד ניסה להימלט ואף ניסה לדרוס שוטרת שניסתה לבלום אותו. במהלך המרדף ניזוק הרכב והחשוד עשה תאונה. כשהשוטרים תפסו את החשוד הוא ניסה להתנגד למעצר ולברוח אך בסופו של דבר הובא לחקירה.

בחקירה לא שיתף החשוד פעולה עם החוקרים. נגד החשוד יוגש כתב אישום, כולל בגין נהיגה תוך פסילת רישיון.