תקרית מבהילה: שוד מזוין אירע בשבוע שעבר במכולת בחולון. לרוע המזל, על הקופה היתה מופקדת באותה שעה בתם (15) של בעלי המכולת. היא יצאה בלא פגע פיזי, אך עדיין מתקשה להתאושש נפשית מהחוויה שעברה.

לפי תיאורי הנערה, ב-20:10 נכנסו למכולת שני רעולי פנים כשבידי אחד מהם סכין קומנדו גדולה. "הילדה נלחצה מאוד", מספרת האם, תרזה דהאן, "היא צעקה לקרובת המשפחה שאיתה דיברה בדיוק בטלפון, שיש בחנות שוד, אבל הקרובה לא הבינה אותה. השודדים ביקשו ממנה לסגור את הטלפון, וכשהיא התמהמה, אחד מהם שלף את הסכין ואיים לשחוט אותה".

"הם דרשו ממנה לפתוח את הקופה, אבל בגלל שהיא היתה מבוהלת, וכמו שהיא מתארת, הרגליים נדבקו לה למרצפות, הם התחילו לצעוק שאם לא תפתח את הקופה מיד, הם ידקרו אותה. היא לא איבדה את העשתונות, ואמרה להם שהם יכולים לפתוח את הקופה בעצמם. הם דחפו אותה הצדה, והיא נפלה על בקבוקי הפלסטיק שהיו מונחים בצד. שני הבחורים פתחו את הקופה ורוקנו ממנה את כל התכולה. זה לקח כמה דקות. הם הכניסו אלפי שקלים לכיסים וברחו".

שנייה לאחר שרעולי הפנים ברחו מהחנות, התעשתה הנערה וחייגה לאמה. "הייתי ברחוב, יצאתי מהחנות לכמה דקות כדי לקנות משהו, והילדה צועקת בטלפון שהיה שוד. איבדתי את העשתונות, התחלתי לצעוק ברחוב וטסתי הכי מהר שאני יכולה. הפחד הגדול שלי היה שהם פגעו בילדה. במקביל חייגתי למשטרה, וכשהגעתי וראיתי שהיא בסדר, נרגעתי. המשטרה שיבחה אותה על קור הרוח ועל כך שחשבה לתת להם לפתוח את הקופה בעצמם, ובזכות זה המשטרה היתה יכולה לקחת טביעות אצבעות".

"הילדה רעדה ובכתה", מספרת האם, "היא עברה טראומה. עד עכשיו אנחנו לא מצליחים להתאושש. אני לא יודעת איך זה היה יכול להיגמר, אם הילדה היתה מתחילה לצעוק או שהיתה נלחצת, ואחד מהם היה דוקר אותה. הכסף שנגנב זה שטויות, העיקר שהיא בסדר ובחיים".

האם מספרת על תחושת הפחד שמלווה אותם מאז השוד: "זה רחוב שתמיד מסתובבים בו אנשים. כנראה ששני החבר'ה הצעירים עשו מעקב, ראו שאני יוצאת מהחנות וניצלו את הדקות שבהן הרחוב היה ריק מאנשים. מפחיד לדעת שיושבים בתוכנו אנשים, שלא חושבים על ילדה צעירה, שצריכה עכשיו לסבול מסיוטים בלילות בגלל החוויה הנוראה הזו. כולי תקווה שהמשטרה תמצא אותם והם ישבו מאחורי סורג ובריח". המשטרה מסרה כי הנושא נמצא בחקירה.