חופשה בהפתעה: שוטר במשטרת מרחב איילון אולץ לצאת לחופשה כפויה בעקבות תלונה על ביצוע עבירות מין לכאורה בתושבת העיר. המחלקה לחקירות שוטרים החלה בחקירת הפרשה.

האירוע, שבעקבותיו הוגשה התלונה המדוברת, ארע במהלך אוגוסט האחרון. נודע כי במסגרת פעילות יזומה של שוטרים במרחב נגד פעילות אסורה המתקיימת באחד ממועדוני הספא באיזור, נתפס צעיר ואחת מעובדות המקום ברגע אינטימי כשהצעירה מיהרה לכסות את גופה בסדין.

הגבר שוחרר כעבור זמן קצר לאחר שהציג תעודה מזהה ואילו העובדת נתבקשה להציג תעודה מזהה, וטענה כי זו נמצאת בביתה. השוטרים ביקשו ממנה להתלוות אליהם לאחר שחשדו כי מדובר בשוהה בלתי חוקית. את מה שארע בדרך בין מועדון הספא לתחנת המשטרה תצטרך המחלקה לחקירות שוטרים לבדוק, אך על פי התלונה שהוגשה, בדרך לתחנה ביקשה העובדת לעבור דרך ביתה על מנת להציג בפני השוטרים את תעודת הזהות שלה.

לדבריה בתלונה ליווה אותה השוטר המדובר לביתה ושם, על פי תלונתה, ביצע בה עבירות מין בכפייה לכאורה. לדבריה לא היתה לה ברירה אלא למלא אחר מבוקשו בשל מעמדו כשוטר. לאחרונה, כך נודע, זומן השוטר המדובר לתת הסברים לתלונתה של עובדת הספא. השוטר הכחיש מכל וכל את המיוחס לו, אך במשטרת ישראל החליטו להשעותו לשבועיים.

שוטרים במרחב טענו כי אין להם כל ספק באשר לחפותו. אחד מהם אמר: "יש במרחב סכסוכים רבים בין שוטרים כאלה ואחרים, כל מי שרוצה לנקום בשוטר יכול לעשות זאת. מקנאים בו על הצלחותיו במרחב". מדוברת משטרת מחוז תל אביב נמסר: "הנושא נמצא בחקירת מח"ש ולכן איננו יכולים להגיב".

סניגורו של השוטר, עו"ד שרון נהרי, מסר בתגובה: "מרשי מכחיש את המיוחס לו, מדובר בעלילה זדונית ומרושעת מצד גורמים בעלי אינטרס. מדובר בשוטר מוערך מאוד ביחידתו אשר הגיע להישגים גבוהים גיליון ההתנהגות שלו הינו ללא רבב. כמו כן מראיות שהצגנו למח"ש חשדות מופרכים ועדות המתלוננת נסתרת. אנו בטוחים שלאחר בדיקת טענותינו התיק ייסגר.

"נראה כי דווקא אותם שוטרים המבצעים את העבודה "השחורה" ומסתכנים באופן אישי לשם מלחמה בפשיעה ושמירה על שלום הציבור, משלמים את המחיר הכבד באופן אישי והם לא מגובים. דווקא בימים אלה בהם המדינה זקוקה למשטרה חזקה, אין לתת יד לתלונות שווא שיש מניע מובהק מאחוריהן".