ניצל בנס: תושב חולון, כבן 40, ניצל באורח נס מפגיעה חמורה לאחר שבמשך דקות ארוכות נותר תלוי באויר בתוך פיר בניין המגורים שלו. בשרותי הכבאות נתקבלו בשעות אחר הצהריים של יום ראשון השבוע הודעות על אדם שנמצא תקוע בתוך הפיר של הבניין בן 5 קומות. למקום יצאו צוותי כיבוי בפיקודו של מפקד המשמרת רשף אבי ארמוזה. יחד איתו יצאו רשף משנה, שלום כתר, רס"ר יצחק סלמן וסמל אפי חיים.

כשהגיעו למקום הבחינו, כי בתוך הפיר נתפס אדם בין הסורגים, בין הקומה הראשונה לשנייה, כשראשו כלפי מטה. כדי לחלצו, עלו הצוותים בעזרת סולמות ודרך חלונות הדירה. רק לאחר מספר ניסיונות הצליחו להפוך ולהוריד אותו כלפי מטה ולהעביר אותו לטיפול רפואי, באמצעות כוחות מד"א שהגיעו למקום.

רשף ארמוזה מבהיר כי בתחילה הוציא צוות אחד למקום לאחר שההודעה הראשונית הייתה על אדם שתפוס בין הסורגים. ארמוזה: "כשהגענו למקום, הבנו שמדובר במצב לא פשוט. מדובר בפיר בתוך הבניין, שגודלו בקושי מטר מרובע כאשר בו יש צינורות של ביוב. הבחור, כפי הנראה, היה בגג של הבניין. נפל עם הראש למטה ונתקע בין הצינורות של הביוב: רגל אחת פה ורגל שם כשהראש כלפי מטה והוא באפיסת כוחות".

החילוץ לדבריו של ארמוזה היה מסובך ומורכב, כיוון שהבחור כאמור היה עם רגליים שנתפסו והיו תקועות בתוך הצנרת. ארמוזה: "היינו אמורים להרים אותו כלפי מעלה כשרגליים למטה והראש למעלה. אז "להשחיל" אותו עד קומת הקרקע. לא היה קל, כי היינו צריכים להרים את הבחור ששקל 120 ק"ג והיה באפיסת כוחות. היה עוד קושי: בתוך הפיר לא יכול היה לעבוד יותר מאדם אחד. אז התחלנו להוריד אותו קומה, קומה בין הצינורות, עד הקומה הראשונה. משם באמצעות סולם הצלחנו לחלץ לקרקע".

נסיבות נפילתו של האיש נבדקות.