צעיר (28) מחולון מצא דרך קלה ומעניינת להתפרנס. הצעיר אימץ לו מנהג של קבע והיה מגיע מדי יום ביומו למרכז המסחרי בקריית שרת, שם ישב בבית קפה ותצפת לעבר הכספומט אליו נהגו אנשים רבים מהאזור להגיע ולמשוך את כספם. הצעיר שהיה מזהה את הטרף הקל נהג לפנות לקשישים המגיעים לכספומט. כשהיה מזהה את החלשים שביניהם נהג להציע את עזרתו האדיבה ולתמוך בהם במשיכת כספים מהכספומט.

הבחור הצעיר נקט בתחכום מרבי, כשנהג להקיש את ספרות הסיסמה הסודית שנאמרו לו מפי הקורבן, עשה ביטול פעולה ופנה לקשיש בחיוך עצוב כשטען שהכספומט לא תקין. ברגעים אלה שהוציא את כרטיס האשראי היה נוהג להחליפו במהירות בכרטיס אחר ואצלו היה משאיר את הכרטיס של הקורבן.

לאחר שהקשיש התרחק מהאזור חזר הצעיר לכספומט ומשך כספים מהחשבון.
לאחר שסיים את פעולת משיכת הכסף חזר למקומו בבית הקפה והמתין לטרף הבא. משטרת מרחב איילון הבינה שמדובר בצעיר מתוחכם לאחר שהצטברו כחמש עשרה תלונות של קשישים מהאזור והחליטו לפתוח בחקירה ומעקבים.

החוקרים הגיעו לאזור המדובר והחלו לעקוב אחרי הכספומטים בהם בוצעו משיכות כספים. בחלק מן הכספומטים היו מצלמות אבטחה מה שעזר להם לזהות את פניו של החשוד. החשוד שהיה מוכר למשטרה הגיע לחקירה משטרתית, שם נחקר והודה במיוחס לו. המשטרה עצרה את החשוד והוא נמצא במעצר עד תום ההליכים. נגד החשוד יוגש כתב אישום על הוצאת כספים במרמה.