נמאס מטוב הלב: נציגות של בית משותף בחולון מבקש מבית משפט השלום בראשון לציון להוציא צו מניעה כנגד אם ובתה המתגוררות בבניין. לטענת נציגות הבניין, השתיים מאכילות עשרות חתולים כבר יותר מעשר שנים. השכנים טוענים שהדבר הוא "פגיעה של ממש באיכות חיינו, בערך הקניין, בבריאותנו ובשלומנו".

השכנים טוענים שבמבואה, בקומות של הבניין ובחצר משוטטות עשרות רבות של חתולים, שעושים שם את צרכיהם, נלחמים ביניהם על טריטוריה, מייללים, מלכלכים ומהווים מפגע תברואי, והשתיים נוהגות להאכיל אותם בכל המקומות הללו.
לטענת השכנים, אסור בהחלט להאכיל את חתולי הרחוב שם, ו"ברור מאליו שיש עמה משום מטרד של ממש לדיירי הבית".

בשל האוכל שהשכנות מפזרות, מתרכזים בחצר הבית עכברים, אשר מטפסים במדרגות ועל קירות הבניין, ומגיעים אף אל תוך בתיהם של הדיירים.

נציגות הבית המשותף טוענת שהשתיים פוגעות בזכויותיהם של דיירי הבית. עוד נטען, שמתוך דירתן עולים ריחות רעים, דבר ש"גורם למפגע תברואי בשל התיקנים ויתר המזיקים, אשר מגיעים למקום". הריחות הרעים אינם מאפשרים לדיירי הבית לעשות שימוש ראוי בחדר המדרגות.

עוד לטענת נציגות הבית, השתיים אוספות גרוטאות ובגדים ישנים ומאחסנות אותם במקלט. בכך הן מונעות את גישתם של דיירי הבית למקלט. באחרונה ניסו הדיירים לנעול את המקלט, והשתיים ניסו לפרוץ את הדלת פעמים מספר, "תוך שהן משאירות אחריהן נזקים לדלת".

השכנים טוענים שכל הדרישות והפניות אליהן ולגורמים המוסמכים כשלו, ולפיכך הם מבקשים מבית המשפט לחייב את השתיים להימנע מהאכלת חתולים במקום ולפנות לאלתר מהמקלט את רכושן הפרטי, ולנקות את המקום מהלכלוך ומצחנת החתולים. טרם הוגש כתב הגנה. תגובתן של השכנות הנתבעות לא נמסרה.