רעש מטריד: בני זוג מחולון תובעים משכנים בקומה שמעליהם 70 אלף שקל על רעשים חוזרים ונשנים. בכתב התביעה, שהוגש לבית משפט השלום בראשון לציון, טוענים בני הזוג שההטרדות נמשכות זה כשנתיים, מאז נכנסו השכנים לגור בדירה שמעליהם. "מדובר ברעשים חזקים בשעות שונות ביממה, לרבות בשעות הלילה, הנגרמים מהליכה על עקבים, הזזת רהיטים, משחקי ילדים בכדור ודפיקות על הרצפה", נאמר בכתב התביעה.

לאחר שבני הזוג נואשו מפניות אל השכנים ומדרישות מהם לשמור על השקט, הם החלו להלום על תקרת הדירה וכך לסמן לדיירים שמעליהם כי הרעש מפריע את מנוחתם. בעקבות כך הם ספגו איומים מהשכנים המרעישים. זמן קצר לאחר מכן תקף השכן המרעיש את בעל הדירה שמתחתיו, וגרם לו חבלות בפנים ובידיים.

לאחר שתלונותיהם במשטרה לא גרמו להפסקת המטרד, שכרו בני הזוג חוקר פרטי, שהתקין בדירתם מערכת צילום והקלטה, שתיעדה את הרעשים. כדי להימנע מהליך משפטי, נפגשו בני הזוג ביוזמתם עם השכנים, והציגו בפניהם את תיעוד הרעשים. ההפרעות פסקו לזמן קצר בלבד.

בכתב התביעה דורשים בני הזוג פיצויים של 50 אלף שקל על עוגמת הנפש, שעדיין לא פסקה. בנוסף הם דורשים מהשכנים לשלם את שכר החוקר הפרטי, הייעוץ המשפטי ואובדן ימי עבודה ב-20 אלף שקל נוספים.
טרם הוגש כתב הגנה.