על חם: נכשל ניסיון לשוד מזוין במועדון בחולון. שני שודדים רעולי פנים פרצו למועדון, אזקו את הבעלים, היכו אותו וכיוונו לעברו אקדח. שוטרים שהוזעקו למועדון על ידי עובר אורח, הצליחו לתפוס את השודדים ולשחרר את בעל המועדון.

אזרח ערני שעבר ליד המועדון בשעות הבוקר, הבחין בשני רעולי פנים שנכנסו אליו, וטלפן למשטרה. ניידת הגיעה למקום במהירות, והשוטרים נכנסו למועדון. במקביל הוזעקו שוטרים נוספים.

"רס"ר שמעון כהן ואני הבחנו בדלת פתוחה", מתאר רס"ר יניב פרומר. "התחלנו לסרוק את המועדון וראינו דלת חירום שמובילה החוצה. רצנו החוצה והתפצלנו לסריקה מסביב".

השוטרים שלא מצאו דבר חשוד, חזרו לתוך המועדון. "שמעון, שנכנס לפני, הבחין בשני השודדים, וצעק לעברי: 'הנה הם'", מספר רס"ר פרומר. "השולחנות שהיו מסודרים בטורים הפריעו לנו. אחד השודדים ניסה לברוח, והתחלתי לרוץ לעברו. שמעון ניסה להשתלט באולם על בחור גדול מידות באופן יוצא דופן".

רס"ר פרומר מספר שבעת המרדף המשיך השודד להחזיק באקדח השלוף. "קלטתי שהוא מנסה להימלט לכיוון השירותים, והתחלתי לרוץ אחריו, ואז הוא כבר היה בלי מוצא". רס"ר פרומר הורה לשודד לזרוק את הנשק ולשכב על הרצפה. אחד משוטרי התגבור שהגיעו עזר לו לאזוק אותו.

במקביל ניהל רס"ר כהן מאבק עם השודד השני. במהלך המאבק הגיעו שוטרים נוספים, ועזרו לו לגבור עליו. השוטרים החלו לסרוק את המועדון, ובקומת המשרדים מצאו את הבעלים חבול, זב דם מראשו וכבול באזיקונים. הוא סבל מחבלה בראש ומחתכים בידיים."הוא היה מבוהל ולא הפסיק להודות לנו", אמר רס"ר פרומר. "האירוע הזה יכול היה להיגמר באסון".

שני החשודים, אחד מלוד והשני מכפר קאסם, הם בסוף שנות ה-30 לחייהם. במהלך החקירה נעצר חשוד שלישי, תושב רמלה בשנות ה-40 המאוחרות לחייו, שעבד במועדון ופוטר, מכיוון שנחשד בגניבת גנרטורים. הוא נקלע לחובות כספיים, ועובדי המועדון טענו שראו אותו מצלם את המועדון מבפנים. הוא הכחיש את מעורבותו במעשה השוד, אך לאחר מכן הודה, ומהחקירה עלה שניסה לתת מידע גם לגבי הקוד של הכספת. הוא נעצר עד תום התהליכים והוגש נגדו כתב אישום.