סרטים בלי סוף: בחודש ספטמבר חונך הסינמטק רצועה קלאסית חדשה, בה יוצגו מידי חודש האייקונים של הקולנוע ההוליוודי של שנות השלושים, הארבעים והחמישים, עם כוכבים כמו: פרד אסטר וג'ינג'ר רוג'רס, המפרי בוגארט, גרי קופר, קתרין הפבורן, שירלי טמפל ועוד.

את הרצועה החדשה תפתח מרילין מונרו האישה והאגדה, בהקרנת שניים
מהסרטים בהם השתתפה: "ניאגרה" לפני ההקרנה תתקיים הרצאה של אלון רוזנבלום מנהל התוכן של הסינמטק (יום ו' 25.9 שעה 10.00) ו"חטא על סף ביתך" שהעניק לעולם את סמל השמלה המתעופפת (יום ד' 30.9 שעה 20.30).

עוד בספטמבר: הסינמטק יקיים לראשונה, שיתוף פעולה עם הפסטיבל הבינלאומי ה-6 לסרטי נשים שייערך ברחובות, במסגרתו יוקרנו הסרטים: "בת ים" – סרט רוסי שזכה בפרסים רבים, "נהר קפוא" הסרט שזכה אשתקד בפרס בפסטיבל סאנדנס לסרטים עצמאיים הסרט הצרפתי "בית" והסרט התיעודי הישראלי "מחכה לו" בבימויה של מיכל קסטן-קידר, המפנה זרקור לאוכלוסיית נשות אנשי צבא הקבע, הבימאית תתארח בסינמטק.

בחודש זה יציין הסינמטק גם 100 שנה להולדתו של איליה קאזאן, בהקרנת הסרט "ההסדר" עיבוד קולנועי לרב המכר שכתב. קאזאן, בימאי קולנוע ותיאטרון ומורה למשחק, נולד בתורכיה והיגר בגיל צעיר לארה"ב. מהמעצבים הבולטים של סגנון המשחק בקולנוע האמריקני ( יום ה' 24.9 שעה 20.30).