דורשים בטיחות: ועד ההורים בחטיבת הביניים "גולדה מאיר" בחולון מאיים להשבית את פתיחת שנת הלימודים אם לא יותקן בצומת הסמוך לבית הספר רמזור. במקום היה בעבר גשר להולכי רגל, שהוסר בשל פגיעת משאית. לדברי ועד ההורים, הצבת הרמזור אושרה, אולם אין תקציב להתקנתו.

"בעבר היו התלמידים משתמשים בגשר ולא מסכנים את עצמם", מסביר סגן יו"ר ועד ההורים בבית הספר, עזרא סוכר. "מדובר בכביש סואן מאוד, ללא פסי האטה, שמכוניות נוסעות בו במהירות רבה, והילדים בסכנה. פנינו לעירייה כבר לפני הרבה זמן, ונאמר לנו שיש אישור עקרוני להצבת רמזור, אבל אין אישור תקציבי, ולכן כרגע יש שם רק מעבר חצייה.
אנחנו, כמובן, לא מקבלים את זה ולא מסכימים לסכן את חיי הילדים. חשוב לנו לפתור את זה עכשיו".

ועד ההורים העירוני התגייס אף הוא לעזרת הורי בית הספר. "פנינו לעירייה, ואמרו לנו שהנושא מטופל", אומר יו"ר הוועד, קובי מכלוף, "אבל בינתיים לא נעשה דבר. אנחנו פועלים כדי שהעניין יפתר בקרוב".

עיריית חולון מסרה בתגובה: "אכן יש הצדק להצבת רמזור בצומת, ומחלקת התנועה אף הכינה תוכנית לרמזור חדש, שקיבלה את אישור משרד התחבורה. עם קבלת תקציב ממשרד התחבורה, יוקם רמזור במקום. בינתיים העירייה הציבה במעבר החצייה תמרור מואר, על מנת להסב את תשומת לב הנהגים למעבר הקיים בצומת".