תקיפה קשה: תושבת חולון (33) נאנסה בביתה לאחר בילוי עם אדם שהכירה באותו יום. את האישה, שלטענתה היתה קשורה לכיסא במשך ארבע שעות, גילתה שכנה. זעקותיה הרמות הובילו את שכנתה להיכנס לתוך הבית, שדלת הכניסה שלו היתה פתוחה. בתוך חדר פנימי נגלתה לעיניה האישה עירומה, חבולה וקשורה לכיסא. לשוטרים שהוזעקו, סיפרה האישה שנאנסה על ידי גבר שפגשה בדייט והגיע עמה הביתה.

במהלך החקירה סיפרה האישה לשוטרים כי הכירה את האיש (47) בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב. השניים בילו בנעימים, שתו קפה והמשיכו לביתה. בבית עברו לשתיית אלכוהול, ולדבריה, לאחר שתיית וויסקי, שינה האיש את התנהגותו והחל לנהוג באלימות: הוא הפשיט אותה, היכה אותה, אנס אותה וגנב ממנה 600 שקל.

השוטרים לקחו טביעות אצבעות וד.נ.א. מהכוס שממנה שתה האיש. פרט נוסף שמסרה האישה היה תיאור מפורט של תכשיט מיוחד שענד האיש.המשטרה מצאה חשוד, שנחקר והכחיש את מעורבותו באונס. השוטרים הצליחו לשכנע אותו להודות שיש בידו תכשיט כפי שתיארה הנאנסת, והוא התבקש לתאר אותו, אך מאותו רגע החליט לשמור על זכות השתיקה.

למחרת הובא החשוד לבית משפט, ובעצת עורך דינו הודה כי היה מעורב במקרה. הוא הודה כי נפגש עם האישה, אך הכחיש את האונס. לטענתו הוא קשר אותה בגלל שהשתוללה. מעצרו הוארך בחמישה ימים להמשך החקירה.