תנו לחנות בשקט: תושבים המתגוררים ברחוב פרץ ברנשטיין בחולון מלינים אודות סימון אדום לבן מיותר, לדבריהם, ברחוב, המונע מהם מספר מקומות חנייה אפשריים. עד לפני מספר שנים שכנו במקום משרדי מינהל הרווחה, עד למעברם לבניין המינהל הנוכחי, ברחוב פנחס לבון. המדרכה שלפני הכניסה למבנה נצבעה בשעתו באדום לבן, ונותרה כך שנים לאחר עזיבת עובדי הרווחה את המבנה.

"צריכים לבטל במקום הזה את הסימון", אומר אחד הדיירים ברחוב, "כי אין לו הצדקה כשמבנה הרווחה לא קיים כאן. מדובר פה במפרץ חנייה, שלהערכתי ארבעה כלי רכב יכולים לחנות בו. יש מצוקת חנייה באזור שלנו, במיוחד בערב, ואנשים חונים ומקבלים דוחות.

בשבוע שעבר שכנים רבים קיבלו כאן דוחות על סך 250 שקל וזה עבר כל גבול. אני לא מבין למה זה מסומן באדום לבן, אם כבר שנים הרווחה לא עובדת מכאן. הרי יש כאן מגרש ריק ואפשר לנצל את מקומות החנייה בכניסה אליו. זה נראה כאילו עושים קופה על חשבון הגב שלנו, ואם זה באמת כך, זה מקומם".

מעיריית חולון נמסר בתגובה: "אין מדובר במגרש חנייה, אלא בעיקול רחוב, בסמוך למשרדים הישנים ששימשו את מינהל הרווחה עד שעבר למשכנו החדש. איסור החנייה במקום על ידי הסימון באדום לבן מחויב מסיבות בטיחותיות, שכן במידה שתותר חנייה במקום לא יוכלו כלי רכב גדולים כמו משאית אשפה לעבור במקום. בעתיד אמור להיפתח במקום סניף של קופת חולים מכבי".