הארכת מעצר: המשטרה מבקשת לעצור עד תום ההליכים תושב חולון (23), המואשם בארבע התפרצויות וגניבות, בין השאר לטיפת חלב ברחוב בלפור בבת-ים. מכתב האישום עולה שלפני חודש ניפץ חלון והתפרץ לסניף טיפת חלב. מתוך הסניף גנב מחשב חדש. נגרם נזק לרכוש, וחיסונים נופצו והתקלקלו.

חודש לפני כן התפרץ למכללת בת-ים דרך סורגים ששבר, וגנב שני מסכי מחשב, כונן ומקלדת. חודש לאחר מכן התפרץ למרכז לבריאות הנפש ברחוב תרצ"ו וגנב ממכונת קפה 400 שקל. באותו חודש התפרץ לתיכון קרית שרת דרך חלון השירותים בקומה ראשונה, וגנב עשרות דיסקים למחשב, מודם, חבילות סוללות ועכברים למחשב באריזה. בתחילת אפריל 2009 נתפס בביתו הרכוש הגנוב.

במקביל להגשת כתב האישום, הגיש התובע מטעם המשטרה, עו"ד פז מילר, בקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו. לטענת התובע, בידי המשטרה ראיות, הכוללות עדויות של המתלוננים, זיהוי חלק נכבד מהרכוש וטביעות אצבעות של הנאשם. כשהגיעו שוטרים לביתו, טוען עו"ד מילר, הוא ואמו סירבו לפתוח את הדלת. השוטרים נכנסו לבית של השכנה, ומשם ראו אותם. רק לאחר שהודיעו להם השוטרים כי בכוונתם לפרוץ לבית, ניאותו לפתוח את הדלת.

סנגורו של הנאשם, עו"ד שמואל פלישמן, אמר: "מדובר בנאשם צעיר לימים, וכפי שעולה גם מהבקשה למעצרו עד תום ההליכים, יש לו בסך הכל שני רישומים קודמים בהיותו קטין, דהיינו לפני שנים רבות. בשלב זה אנחנו עדיין לומדים את חומר הראיות, ומקווים שבית המשפט יקבל את הבקשה לשחררו לחלופת מעצר".