חוסם את הראייה: כיכר התנועה בפינת הרחובות גבעת התחמושת וקרן היסוד בחולון, בסמוך לתיכון קרית שרת, מסכנת את בטיחות העוברים בה. כך טוען חבר המועצה משה מועלם, המשמש גם יו"ר ועד ההורים בבית הספר. לדברי מועלם, צמחייה גבוהה מגבילה מאוד את שדה הראיה.

"זה מפריע לנהגים, ובעיקר להולכי הרגל", מסביר מועלם. "בכיכרות אחרות יש פרחים בגובה נמוך, ושדה הראייה בהן הוא 360 מעלות, גם לנהגים וגם להולכי הרגל. ילד או מבוגר שעומדים במעבר חצייה בכיכר הזאת, לא רואים מכל הכיוונים אם כלי רכב נוסע בה. אני יודע גם שכלי רכב נכנסים לכיכר הזאת במהירות. צריך לעקור את כל הצמחייה שם ולא לחכות שיקרה אסון.

"לפני חודש פניתי למוקד העירוני והזדהיתי כחבר המועצה. הבנתי שהתלונה שלי הגיעה למחלקה שמטפלת בכך, אבל עד היום לא קיבלתי שום תשובה רשמית. במקביל דיברתי עם ממלא מקום ראש העירייה, יאיר טאו, וקבעתי איתו ללכת לבחון את המקום ביחד עם מהנדסת התנועה של העירייה, נורית כספית".

עיריית חולון מסרה בתגובה: "עקירת הצמחיה מהכיכר היא דבר פשוט, אולם באגף גנים ונוף לא משוכנעים כי הדבר אכן הכרחי. יתכן שגיזום חלקי ומבוקר יפתור את הבעיה ולא יפגע בכל הכיכר. מסיבה זאת, התלבטו אנשי המקצוע באופן ביצוע בקשתו של מר מועלם. בכל מקרה, מנהל האגף הציע למר מועלם להיפגש בשטח ביחד, על מנת להתרשם ולקבל החלטה משותפת.משום מה, מר מועלם לא יצר את הקשר על מנת לתאם את המפגש. למרות זאת, מנהל האגף החליט שלא לעכב את הטיפול ועד סוף השבוע יתבצע גיזום".