נגזר עונשו: 3.5 שנות מאסר בפועל גזר בית משפט המחוזי על עבריין סמים מחולון ששדד מקשישה בת 91 את קצבת הביטוח לאומי שלה בסניף הדואר בחולון. השופט קרא: "זהו אחד מהמקרים הקשים, שלא לומר המתסכלים, שנתקל בהם בית המשפט במהלך עבודתו".

הנאשם הורשע בביצוע עבירת שוד. ב- 23 ביוני 2008 שדד מהקשישה, סך של 2,300 שקל, קיצבת זיקנה מביטוח לאומי, אותם קיבלה סמוך לפני כן בסניף הדואר בחולון. במהלך השוד התנפל הנאשם על הקשישה מאחור, אחז בידה השמאלית בחוזקה, טלטל אותה ונטל ממנה את התיק שלה שהכיל כאמור את דמי הקצבה, עגילים, שרשרת, שעון יד ומסמכים אישיים ונמלט מהמקום.

לאחר הודאתו והרשעתו ביקש הנאשם לצרף תיקים נוספים שהיו תלויים ועומדים נגדו. זאת בגין עבירות של ניסיון פריצה, החזקת סם לצריכה עצמית, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, גניבת כרטיס חיוב והונאה בכרטיס חיוב.

נציגת הפרקליטות, התובעת עו"ד שירי רום, ביקשה להטיל על הנאשם ענישה מרתיעה. זאת, בהתחשב בחומרת עבירת השוד שבה הורשע, על גזל בכוח ובאלימות את כספי קצבתה של קשישה. כמו כן, מנהל אורח חיים עברייני, כאשר הוא נכנס ויוצא מבתי כלא ולא נראה באופק הקרוב כי הוא עולה על דרך של שיקום. כך שלטענתה של עו"ד רום, הרחקתו מהחברה מתחייבת הן לאור ריבוי העבירות והן לאור עברו המכביד. יש לציין כי באחרונה רבו מקרי התקיפה והשוד נגד קשישים.

בגזר הדין קבע שופט בית משפט המחוזי ג'ורג' קרא, כי "זהו אחד מהמקרים הקשים שלא לומר המתסכלים, שנתקל בהם בית המשפט במהלך עבודתו. מדובר בנאשם שכל מהלך חייו סב סביב התמכרותו לסמים, החל מהיותו בן 15 ועד לעצם היום הזה. זעקתו של הנאשם, כי תש כוחו והוא מעוניין בעזרה של גמילה ושיקום ראוי לה כי תישמע, אך אין בה כדי להקל בעונשו".
לנאשם זכות ערעור תוך 45 ימים.