תקיפה ואיומים: שני דודיה של תלמידה מחולון מואשמים באיומים, בתקיפה בנסיבות מחמירות ובחטיפה של חבר ללימודים של אחייניתם. אמה של התלמידה מואשמת באיומים ובתקיפה של התלמיד.

לפי כתב האישום, התלוננה התלמידה בפני המורים בבית ספרה, כי התלמיד הגיע מאחוריה והוריד את מכנסיה, כך שראו את תחתוניה. צוות המורים דיווח על המקרה לאביה של התלמידה. האם הגיעה לבית הספר, צעקה על אנשי הצוות וקיללה אותם, ולפי כתב האישום, "איימה כי תחסל את הילד שפגע בבתה, תהרוג אותו ותשרוף את בית הספר". עוד נטען שהאם צעקה, קיללה את התלמיד, וקרעה את השרשרת שהיתה על צווארו.בכתב האישום נטען, שבמהלך הנסיעה היכה אחד מהם את התלמיד בפניו, ולאחר מכן עצר את המכונית, הוציא מקל מברזל ואיים כי יכה אותו בראשו. עוד נטען, שהדוד השני איים כי ישרוט את פניו באולר. לאחר מכן המשיכו בנסיעה עד לפארק פרס. עוד עולה עוד מכתב האישום כי אחד הדודים איים על התלמיד, כי יקח אותו לחולות ראשון לציון ויקבור אותו חי. עוד נטען, שבמהלך הנסיעה, כאשר סבתו של התלמיד התקשרה לטלפון הנייד שלו פעמים מספר, חטף אחד הדודים את הטלפון, ניתק את השיחות ולא איפשר לו לענות.

לפי כתב האישום, לאחר 20 דקות הוחזר התלמיד אל קרבת בית הספר. אחד הדודים אמר לו לצאת מהאוטו, ואיים עליו שאם מישהו יגע באחיינית שלו, הוא יהרוג אותו, וביקש מהתלמיד שלא להתלונן במשטרה.

במקביל להגשת כתב האישום, הגישה התובעת, עו"ד גלית אפרתי מפרקליטות מחוז תל אביב, בקשה להאריך את מעצרם של שני הדודים עד תום ההליכים נגדם. לטענתה, בידי הפרקליטות ראיות לכאורה להוכחת אשמתם, בהן הודאותיהם כי אכן הגיעו לבית הספר בעקבות מידע כי אחייניתם הותקפה מינית על ידי התלמיד. בנוסף קיימת עדות סבתו של התלמיד, שלפיה הגיע הביתה כשפניו אדומות, על צווארו שריטות והשרשרת שלו קרועה.

יש לציין כי גם הורים בבי"ס בנתניה לא היו מרוצים מתפקוד הנהלת בית הספר לגבי מקרי אלימות כלפי תלמידים.

לטענת הפרקליטות, הנאשמים לקחו את החוק לידיים, ויש חשש שיסכנו את שלומו של התלמיד ושל הציבור כולו.