גניבה מתועדת: ביום ראשון שעבר בשעת לילה מאוחרת, החלה מסכת גניבות כלי רכב במגרש מכוניות ברחוב דרך המלאכה בחולון. שני פורצים גרמו נזק לגדר המקיפה את המתחם ולאחר מכן פרצו לשני כלי רכב מסוג פורד אוקונליין ואיסוזו ונמלטו עמם מהמקום. מצלמות האבטחה שהותקנו במקום, תיעדו את מבצעי העבירה.

יומיים לאחר מכן, שוב ארעה פריצה בלילה למגרש מכוניות, הפעם ברחוב דרך השבעה באזור. מצלמות האבטחה שמותקנות במקום, תיעדו שלושה חשודים ברחבת המגרש, לאחר שהצליחו לפרוץ את שער הכניסה למקום. בשלב מסוים הצליחו השלושה לפרוץ לשני כלי רכב מסחריים מסוג פורד ושברולט סוואנה ונמלטו עימם מהמקום.שלושה ימים לאחר מכן הסיפור חזר על עצמו. והחשודים הגיעו למגרש מכוניות ברחוב דרך השבעה באזור. שלושת החשודים נהגו בשיטת פריצה דומה, שברו את מנעול השער ונכנסו למתחם המגרש. משם גנבו השלושה שני מצברים מכלי רכב שחנו במקום וכן גנבו שלוש מכוניות מסחריות מסוג טויוטה. כמו בשני המקרים הקודמים, גם עבירה זו תועדה במצלמות האבטחה.

סגן ראש מחלק הפשעים במשטרת מרחב איילון, מפקח עדי ברקוביץ: "משלוש התלונות שהוגשו מצטיירת תמונה בה אנו חושדים באותה כנופיה שביצעה את העבירות הללו בכל שלושת המקרים. הפרשייה מטופלת בידי החוקרים רס"ר שאול חזי ורס"מ מוטי חריף ובשלב זה נחקרים מספר כיוונים. כל היודע דבר או מזהה את החשודים המופיעים בסרטונים ובתמונות מתבקש ליצור קשר עם היחידה החוקרת בטלפון 03-5555233/238".