ראש עיריית חולון, מוטי ששון, זכה לנצחון מרשים ויוביל את העיר גם בחמש השנים הבאות. ששון זכה ל-75 אחוזים לעומת יריבו איש הליכוד, יעקב חרש, שזכה ל-25 אחוזי תמיכה בלבד.

על פי התוצאות זכתה רשימתו של ששון ל-10 מנדטים במועצה. ש"ס הפתיעה עם חמישה מנדטים, כמו גם רשימת המורים החדשה – 2 מנדטים. עמוס ירושלמי זכה לשני מנדטים, הליכוד -2, חולון ביתנו – 2, אילן לוי מנדט אחד ועו"ד רועי כהן, אף הוא מנדט אחד בלבד.

תוצאות האמת, כך מסתבר, הקבילו לתוצאות הסקרים, כולל תוצאות הסקר המיוחד שערך "ידיעות חולון" באמצעות מכון "דחף" בראשותה של מינה צמח. הסקר, כמו האהדה בציבור, הבטיחו לששון דרך בטוחה לקדנציה רביעית ברציפות, ואכן, רוב מוחץ של הציבור בחולון, העניק לו היום את שרביט הובלת העיר לשנים הבאות.

במהלך הקדנציה האחרונה המשיך ששון בשידרוגה של העיר ושיפור תדמיתה, תוך מיצובה כעיר הילדים והתרבות. ששון הצליח לצלוח מערכת בחירות לא קלה, במיוחד מול המשאבים הרבים שהשקיע יריבו, יעקב חרש. בסופו של דבר, הצליח ששון לבסס את מעמדו כאחד מראשי הערים המצויינים במדינת ישראל וזכה לתמיכה משמעותית גם ברשימתו למועצת העיר.

זמן קצר לאחר היוודע מגמת הנצחון אמר ששון: "לא הופתעתי כלל מנצחוני, וגם לא מהתמיכה הגורפת בי. הייתי בטוח בדרכי ובנצחוני לאורך כל הדרך". עוד אמר: "זו תעודת כבוד לתושבי העיר שהצביעו והביעו את הערכתם לפעילותי במשך 15 השנים האחרונות. חשתי גם באהבה שלהם אליי, במיוחד בקרב האוכלוסיות המבוגרות. התוצאות אימתו למעשה את תחושותיי לגבי מה שהתושבים חושבים עליי. התוצאות משקפות את ההערכה אליי ולרשימתי".

ששון הבטיח: "אמשיך לפתח ולקדם את העיר לרווחת התושבים ולשיפור איכות חייהם, כפי שעשיתי במסירות ובנאמנות מאז שנבחרתי בפעם הראשונה". אחד מאחיו, אילן ששון, כבר העריך היום: "מוטי בוודאי יגיע לחגוג קודם עם הפעילים שלו, לפני שיחגוג עם בני המשפחה. זו הוקרת התודה שלו אליהם".

יריבו, יעקב חרש, התקשר לששון ובירך אותו על נצחונו המרשים. "מתברר שאתה הלכת בדרך הנכונה ואני טעיתי" – אמר חרש לששון, תוך שהוא מאחל לו הצלחה ומביע תקווה לשיתוף פעולה במועצה. חרש הגיב על הפסדו: "הציבור אמר את דברו וצריך לכבד זאת".