מוביל בששון ובבטחון: עיר הילדים תמשיך להיות מונהגת בידי ראש העיריה בשלוש הקדנציות האחרונות - מוטי ששון. ספירה של 144 קלפיות, מתוך 240 בסך הכל, מראה על תמיכה בשיעור של למעלה מ-70 אחוז בששון. יריבו, נציג סיעת הליכוד, יעקב חרש, זוכה, נכון לעכשיו ל-20 אחוז בקירוב.

את מוטי ששון, שהספיק לראות פעילים שפותחים בקבוקי שמפניה, התוצאות לא מפתיעות. "הייתי בטוח בהן לאורך כל הדרך, ולכן איני מופתע כלל" - אמר ששון, שהתפנה אפילו להקפיץ בטרמפ פעילים לביתם, לאחר יום פעילות ארוך.
יריבו, יעקב חרש הגיב: "שלומי מצויין. אחכה לסיום ספירת הקולות. בכל מקרה, מה שהעם בחולון רוצה, זה מה שיהיה".

גם במירוץ למועצת העיר רודם ששון, נכון לעכשיו, הישג מרשים. רשימתו, אמת, זוכה ל-32 אחוזי תמיכה (8 מנדטים), ואילו הליכוד זוכה ל-5 אחוזי תמיכה בלבד, עם סיכוי למננדט אחד בלבד בקושי, כרגע. סיעת ש"ס זוכה לתמיכת 12 אחוז והיא השניה כרגע.

משה מועלם, יו"ר ועד ההורים העירוני, הממוקם במקום השישי ברשימתו של ששון, הצהיר לאחר היוודע התוצאות הכמעט סופיות: "אני נשאר בתפקידי בוועד עד ינואר 2010". אחיו של ראש העיריה, ד"ר אלי מזרחי ואילן ששון, נמצאים לצידו של ראש העיריה במטה המרכזי.

יעקב חרש התקשר למוטי ששון וברך אותו על נצחונו בבחירות. "כנראה שדרכך נכונה ואני טעיתי". חרש איחל לשוון דרך צלחה והביע תקווה לשיתוף פעולה פורה.