ההיערכות מעבירה הילוך: רגע לפני יום הבוחר, נרשמת תכונה רבה במטה הבחירות של מוטי ששון בחולון. ששון, המתמודד על כסא ראש העירייה, ומקווה לכבוש אותו זו הקדנציה הרביעית, הקפיד במסגרת מסע הבחירות שלו לעודד ככל יכולתו את אחוזי ההצבעה. מחר נדע אם מאמציו נשאו פרי.


מטה הבחירות של ששון. "מוטיבציה גבוהה". צילום: אושרי אדיר הרוש

מירית שקד-ברק, יועצת התקשורת והאסטרטגיה של ששון ורשימתו "אמת", סיפרה על המתרחש במטה: "אצלנו במטה עובדים במלוא המרץ. יש לנו 40 קווי טלפון ופעילים שממריצים את התושבים כדי שיבואו להצביע. מוטי ששון עורך בימים האחרונים סיורים בשטח, וכך יעשה גם מחר.

מדי בוקר ששון מגיע לתחנות אוטובוס בעיר, מחלק פליירים וקורא לתושבים לבוא ולהצביע. במהלך מסע הבחירות ששון הרבה לבקר ברחוב סוקולוב ובקניון חולון, וכן קיים חוגי בית. למעשה, אנחנו שוטפים את הרחובות בשלטים ובפליירים לאורך כל היום. האווירה במטה ששון, הממוקם בסניף מפלגת העבודה בחולון, היא טובה מאד ואופטימית. יש לנו הרבה מוטיבציה.

"אנחנו מקווים לעשרה מנדטים ועובדים קשה מאד כדי להסביר לאנשים שמצביעים בשני פתקים – פתק צהוב לראש העירייה ופתק לבן למועצת העיר. חשוב לנו שמי שמצביע למוטי ששון לראשות העיריה, יצביע גם לרשימת "אמת", כי אחרת זה לקשור לששון את הידיים. אנחנו מרגישים שהמסרים עוברים, וחשים שמוטי מקבל המון אהבה מהתושבים. אנחנו עובדים קשה ומאמינים שיהיו תוצאות טובות".

לעמוד הבחירות המלא של mynet