האם מוטי ששון יכול לישון בשקט ולהמשיך לקדנציה רביעית ברציפות? מה באמת חושב כל אחד מהסלבריטאים המקומיים, בין שירה ומשחק לירידה לסופרמרקט השכונתי?

אפרים שמיר, זמר: "אני הולך להצביע למוטי ששון. אני חושב שהוא עשה דברים טובים מאוד לעיר בתקופת הניהול שלו. יש לו צוות נהדר, וחולון כולה פורחת ומתפתחת מאז שהוא בעירייה. למועצת העיר עדיין לא החלטתי למי אצביע".

מושיק עפיה, זמר: "התחברתי לרשימת 'הצעירים' ואני תומך בה, כי אני חושב שצריך בעיר כוח חדש. הפכו את חולון לעיר הילדים, אבל אני חושב שאפשר לעשות עוד הרבה דברים חיוביים גם לבוגרים. אין ספק שחולון מטופחת, אבל יש עוד הרבה דברים שאפשר לעשות לטובת התושבים ולטובת העיר עצמה. צריך שיהיה קצת יותר שמח בחולון.


מושיק עפיה. תומך בחרש. "לא מזמינים אותנו להופיע בעיר".

"לראשות העירייה אני אצביע ליעקב חרש, כי ראש העירייה הנוכחי רוצה לחסוך כסף במופעי יום העצמאות ומביא אמנים מחוץ לעיר. לנו יש את ליאור נרקיס, קובי פרץ ומושיק עפיה שגרים בעיר, אבל לא מזמינים אותנו. מה, רוצים שכל העיר תסבול? אני לא מבין למה 12 שנה לא הופעתי בחולון ביום העצמאות אפילו פעם אחת, אני הרי הכי חולוני שיש. במקום זה הביאו זמרים בשני שקל, ולא נראה לי שהחולונים נהנו".

אבנר דן, בדרן ושחקן: "למועצת העיר אני אצביע ליעקב מזרחי ברשימת 'עדיפות', כי אני מאמין בדרך שלו ובכיוון החדש שהוא מביא. מדובר בחבר'ה צעירים עם ראש טוב, שאני מאמין שיכולים לעשות שינוי, ואני חושב שצריך להצביע להם. לראש הרשות אני אצביע ליעקב חרש".

ויקטור עידה, נגן קאנון ושחקן, השתתף בסדרת הטלוויזיה "בת-ים, ניו יורק": "לאורך כל הדרך ומהיום שבו הכרתי את מוטי ששון, אני מצביע בעבורו, כי הוא עשה לחולון הרבה. אני חושב שהוא יכול להקדיש את עצמו לתפקיד יותר מאחרים, כי הוא רווק ואין לו משפחה שתיקח את זמנו. רואים שהוא משקיע, ואני מחזיק ממנו.

"למועצת העיר אני אצביע לזה שתורם למשפחות, עמוס ירושלמי, כי הזוגות הצעירים שיש להם משכנתה גבוהה מסכנים, הם מרוויחים מעט ומפחדים להביא לעולם ילדים. אנחנו, המזרחיים, נמצאים בבעיה בעניין הזה".

דן תורן, זמר ושחקן: "אני מצביע למוטי ששון כי הוא אחלה. הוא בעד התרבות והילדים. מוטי עשה פה עיר הכי טובה בארץ, שמדברת בעד עצמה. מוטי הוא באמת משהו מדהים. למועצת העיר אצביע ל'עבודה', למפלגה שלו".

לעמוד הבחירות המלא של mynet