יש תקיפה, אין מוקד: תושב חולון בן 70 שסייר לפני שבוע להנאתו עם אשתו בגן הרצל בעיר, הותקף על ידי 2 כלבים גדולים שהפילו אותו על הרצפה וכתוצאה מכך פתח את ראשו ונחבל בחוזקה בחלקי גופו. בעודם בגינה, התקשרה אשתו למשטרה והן למוקד העירוני והתלוננה נגד בעלי הכלבים, אך לדבריה אף גורם לא הגיע למקום.

מרדכי מילנצקי ביקש לבלות את שעות הערב הנעימות בסיור עם אשתו, שוש בגן הרצל בחולון. בעודם מטיילים ברוגע, דהרו לעברו שני כלבים לבנים גדולים, התנפלו עליו והפילו אותו בחוזקה על רצפת הבטון. מילנצקי נפל על ראשו ופתח אותו, בנוסף נחבל בזרועותיו וברגליו בצורה קשה.

עוברי אורח ששהו בגן הרימו אותו על רגליו והושיבוהו על הספסל כשהוא מטושטש. לדברי הזוג, בעלי הכלבים ישבו על הספסל, אך לא טרחו לגשת אליו ולהציע עזרה.

נסערת, התקשרה אשתו, שוש למוקד 100 של המשטרה, סיפרה כי בעלה זב דם וביקשה כי יגיעו למקום שוטרים שיבררו מדוע הכלבים התרוצצו בחופשיות בגינה מבלי שהיו קשורים. לדברי הזוג, המוקדנית ענתה כי הדבר לא אמור להיות מטופל על ידי המשטרה והפנתה אותם למוקד העירוני. במוקד העירוני, טוען הזוג כי נפנפו אותם עם התשובה "אנחנו בשביתה".

משראתה שוש כי לא לוקחים את תלונתה ברצינות וכי בעלה ממשיך לדמם, לקחה אותו לטיפול רפואי בקופת החולים, שם ערכו הרופאים מספר בדיקות וחבשו את פצעיו. "מאז אני לוקח כדורים נגד כאבים, אומר מילנצקי שמזהיר את התושבים מפני הכלבים".

"הכלבים האלו הם סכנת נפשות. הם מסתובבים בגינה באופן קבוע ללא רצועה וללא מחסום ומהווים סכנה גם עבור הילדים שמשחקים בגינה".

עיריית חולון מסרה בתגובה: "בעקבות התלונה ייערך בירור עם המוקדן ויופקו הלקחים הנדרשים. אנו מתנצלים על המקרה ומאחלים לתושב החלמה מהירה".

מהמשטרה נמסר: "לא הוגשה תלונה רשמית".