חסר גבולות: תושב חולון (69) שאשתו חולת סרטן, מואשם כי תקף, הטריד מינית, עשה מעשים מגונים ואנס את המטפלת של אשתו. בכתב האישום נטען שהמעשים נעשו "תוך הפעלת אלימות רבה, ולאחריהם איים שלא תספר על כך לאשתו או למשרד הסיעוד שבו היא עובדת, לטובתה".

המטפלת טיפלה באישה שלוש פעמים בשבוע, שעות אחדות בכל פעם. עבודתה כללה, בין היתר, טיפול במשק הבית, קניית תרופות וליווי האישה לטיפולי כימותרפיה ולבתי חולים.

מכתב האישום עולה, שלפני חודש, בטרם עלתה המטפלת לדירה, צלצלה באינטרקום כדי לוודא שהאישה בבית, והבעל השיב בחיוב, למרות שאשתו לא היתה בדירה.

לטענת כתב האישום, בעת שהמטפלת עסקה בהדחת כלים, הגיף הבעל את התריסים בדירה, סגר את החלונות ואת דלתות המרפסת, אנס אותה וביצע בה מעשה סדום.

בכתב האישום נטען, שתוך כדי מעשיו אמר למטפלת: "את סקסית, את משגעת, ותמיד שאני ארצה סקס. את תמלאי את החסר של אשתי, ואת תיהני איתי". עוד נטען, שכשפרצה בבכי, סטר לה פעמיים ואיים עליה: "אל תספרי כלום לאשתי ולמשרד. נעביר אותה ככה. תסתמי את הפה, לטובתך".

בכתב האישום נטען עוד, ששבועיים לאחר מכן הגיעה המטפלת לטפל באישה, על פי הנחיית סוכנות הסיעוד שבה עבדה, עד שתימצא לה מחליפה. הבעל ניצל את העובדה שאשתו נמצאת בחדר סמוך, ועשה במטפלת מעשה מגונה בשעה שהדיחה כלים. כתב האישום טוען, שכתוצאה מזעקותיה הגיעה אשתו וצעקה עליו, והבעל חדל ממעשיו.

במקביל להגשת כתב האישום, הגישה התובעת, עו"ד שלי קוטין, בקשה למעצרו של הבעל עד תום ההליכים. לטענת הפרקליטות, מלבד המטפלת שהתלוננה, אותרו שלוש מטפלות נוספות שעבדו בביתו, שאף הן הוטרדו ונעשו בהן מעשים מגונים, אך הן מסרבות להעיד.