פיתוי מגונה: תושבת חולון (43) מואשמת במעשה מגונה בשכנה בן ה-12. כך עולה מכתב אישום שהוגש נגדה בשבוע שעבר לבית המשפט המחוזי בתל אביב. על פי אחת העדויות, היא אף התרברבה שהוא לא היחיד, והיו גם צעירים ממנו.

מכתב האישום עולה, שלפני שלושה שבועות ישבו השניים על ספסל סמוך לביתה של האישה ושוחחו. היא הציעה לילד לנקות את דירתה תמורת 100 שקל, והוא הסכים. הם עלו לדירה והילד החל לנקות.

לטענת כתב האישום, לקראת סיום הניקיון החלה האישה לשוחח עם הילד, בין השאר על נושאי מין. בשלב מסוים, כך עולה מכתב האישום, נגע הילד בחזה של האישה מעל בגדיה.

לאחר מכן נטען שהיא דחפה אותו אל המיטה, נשכבה עליה ואמרה לו: "תכניס לי את זה". הילד השיב כי אינו רוצה, והאישה אמרה לו: "בוא, בוא, בוא, זה כיף".

לטענת כתב האישום, הילד השיב שוב בשלילה, ואז הורידה האישה את מכנסיו והחדירה את איבר מינו לפיה. לאחר מכן נשכבה על ספה והשכיבה אותו בכוח עליה. הילד קם וברח מהבית.

במקביל להגשת כתב האישום, הגיש התובע, עו"ד מנחם מזרחי, בקשה לעצור את האישה עד תום ההליכים נגדה.

בבקשה נטען כי במעשיה יש כדי לסכן את בטחון הציבור בכלל, ואת בטחונם של קטינים בפרט. לטענת התביעה, הילד אמר שהאישה סיפרה לו שעשתה מעשים דומים גם בילדים אחרים. לדברי הילד, "היא סיפרה לי שהיא עשתה את זה להמון ילדים בגיל 6-7 כשהיתה צעירה".

הנאשמת עדיין במעצר.