מריח לא טוב: פרקליט מאיזור המרכז שרכש דאודורנט במרכז קניות בחולון, טוען כי הכתמים שהופיעו על 44 מחולצותיו גרמו לו לנזק כלכלי קשה ולעוגמת נפש. שכן, לחלקן ערך סנטימנטלי עבורו.

התובע בכתב התביעה: "הכתמים שהופיעו על החולצות גרמו לי לנזק כלכלי כבד וזאת מפני שאני לא יכול ללבוש עוד את החולצות המוכתמות".

הפרקליט הגיש לבית משפט לתביעות קטנות בראשון לציון תביעה בסך 17,500 ₪ נגד החברה המייבאת והמשווקת של הדאודורנט. לטענתו, ב-12 בנובמבר 07', רכש במרכז קניות בחולון דאודורנט. אלא שלטענתו, לאחר שימוש קבוע ויומיומי בדאודורנט החלו להופיע כתמים לבנים בחולצותיו.

לטענתו, מאחר והוא עוסק בעריכת דין, הוא נוהג ללבוש בכל יום חולצה מחוייטת למקום עבודתו. כך שלטענתו, להופעתו החיצונית והייצוגית חשיבות יתרה.

התובע ממשיך וטוען בכתב התביעה, כי מלבד הכתמים, שהופיעו על החולצות המחוייטות, שמשווקות על ידי החברות היוקרתיות ביותר הקיימות בשווקים בישראל, "הופיעו כתמים דומים גם על חולצות T טי שירט רגילות, אשר יוצרו על ידי יצרני חולצות שונים".

לטענתו, למרות העובדה שיצרן החולצות וטיבן היה שונה, "הכתמים המשיכו להתהוות ולהכתים את החולצות". לטענתו, הכתמים גרמו לו לנזק כלכלי כבד, כי הוא לא יכול ללבוש עוד את החולצות: 18 חולצות מחוייטות ו 26 חולצות T .

טרם הוגש כתב הגנה. הדיון בתביעה יוצאת הדופן הזו נקבע ל-4 בינואר 09' בפני השופטת הלית סילש.