המחשה: שאטרסטוק

תושבת חולון הגישה לבית משפט השלום בתל אביב בקשה לצו הרחקה נגד השכנה המתגוררת עימה באותו הבניין. לדבריה, השכנה מטרידה אותה, גונבת את בגדיה מחבל הכביסה ואף לוקחת לה את הדואר שנמצא בתיבה הפרטית שלה.

לטענת האישה המתגוררת עם שתי בנותיה הקטנות, חייה הפכו בשנים האחרונות לסיוט וגם תלונות במשטרה נגד השכנה לא הצליחו לרסן אותה. לדבריה, השכנה אינה נותנת למשפחתה מנוחה ומטרידה אותה כמעט מדי יום.

בכל שבת, כך טוענת האישה, בזמן שבני המשפחה יושבים לשולחן שישי, מגיעה ניידת משטרה ומבקשת לדעת מדוע יש תלונה על רעש אך גם הם מבינים כי מדובר בתלונת שווא.

ההטרדה חמורה אף יותר שכן בני המשפחה הינם דתיים והפרעה כזו בזמן קידוש ליל שישי כשכל המשפחה סביב השולחן וגם שתי ילדות קטנות בנות ארבע ושמונה, יכולה לפגוע באווירת השבת.

לאחרונה, כך אומרת האישה, עלתה ההטרדה שלב נוסף והיא שמה לב כי בגדים שנתלים על חבל הכביסה נעלמים כלא היו וביניהם גם בגדים בשווי כספי רב.

בנוסף לכל אלו, גם מכתבים חשובים שהיו אמורים להגיע אליה בדואר לא הגיעו למרות טענות שהם נשלחו. לדבריה, מי שעומדת מאחורי כל אלו זו השכנה שמנסה להטריד אותה בכל דרך וללא סיבה.

לאחרונה עברו הדברים לפסים אלימים כשהשכנה דחפה אותה ללא כל סיבה בעת שנתקלו זו בזו בחדר המדרגות. לדברי האישה, בנותיה הקטנות חוששות לצאת מהבית מהפחד שיתקלו בשכנה והיא תצעק עליהן.

בעקבות כל אלו הגישה האישה בקשה לצו הרחקה מפני השכנה, בקשה שנבחנת כעת בבית המשפט.