התלמיד. "מאז המקרה הוא בטראומה" | צילום פרטי
לטענת הורים לתלמיד מבית ספר יסודי בחולון, בנם הותקף על ידי מורה, שגייסה למשימה שני תלמידים ומורה אחרת. הם גררו אותו על הרצפה, פצעו ואותו וגרמו לו לטענתם נזק פיזי ונפשי. תלונה הוגשה למשטרה וההורים בודקים אפשרות לתביעה אזרחית. "מאז אותו יום הבן שלנו לא חזר לעצמו", הם אומרים ל'מיינט חולון'.

לטענת הורים של תלמיד מהשכבה, מקור האלימות אינו רק תלמידים 'בעייתיים'. לפני כשבוע התרחש אירוע חמור בכיתה ג' אחרת, שבסופו הוגשה תלונה למשטרה נגד אחת המורות במקום.

"הבן שלי חזר הביתה ורק אז גילינו מה עוללו לו", מספר האב הנסער. "הוא אמר שבזמן שיעור מוזיקה המורה ביקשה ממנו לצאת, כנראה בגלל שפטפט, והוא סירב. המורה קראה למורה נוספת והיא משכה אותו בכוח ועיקמה לו את היד. כשהיא הבינה שהיא לא מצליחה, היא ביקשה משני ילדים מהכיתה לסייע לה והם ממש גררו אותו על הרצפה והוציאו אותו מהכיתה בכוח. כולם ראו את זה, זה היה אירוע משפיל שגרם לבן שלי נזק רב".

מכנסיו הקרועים של הילד | צילום פרטי

כשההורים גילו מה קרה הם מיהרו לדווח להנהלת בית הספר ולהגיש תלונה במשטרה. כבר השבוע הילד עבר לבית ספר אחר, אך הוריו דורשים כי ייעשה צדק. "מאז מה שקרה הבן שלי בטראומה. הוא בוכה, מתקשה לתפקד ובעיית גמגום קלה שהיתה לו הוחמרה בהרבה.

"הם השפילו אותו בצורה לא הגיונית. אנחנו מתכוונים לתבוע את המורה באופן פרטי על נזק נפשי ופיזי שגרמה לילד. נמסר לנו שהיא עברה שימוע, אבל היא ממשיכה ללמד בזמן שהילד שלי נאלץ לעבור בית ספר".

מעיריית חולון נמסר: "הנושא ידוע ומטופל במינהל החינוך העירוני ונמצא בבדיקת משרד החינוך והמשטרה".