תושבת חולון הגישה תלונה במשטרה בטענה כי הגננת של ביתה הכתה אותה, שרטה אותה בפניה ומשכה בשערה. "פניתי למנהל החינוך והעברתי להם את כל העדויות של הילדה", היא מספרת ."אבל אף אחד לא טרח לבדוק את זה".

הילדה. "זה היה שוק" | צילום באדיבות המשפחה

תחילתו של המקרה ביום רביעי בשבוע שעבר, אז הגיעה האם לאסוף את ביתה מהגן והופתעה לראות אותה מדוכדכת כששריטה אדומה ונפוחה מעטרת את עינה.

"שאלתי אותה מה קרה והיא נראתה ממש מפוחדת. הצוות סיפר שהיא קשקשה על החולצה של ילדה אחרת והיו צריכים למשוך אותה בכוח" משחזרת האם.

"כששאלתי מה קרה לה בעין הן אמרו שהיא שפשה עיניים חזק. זה נשמע לי מוזר מאוד, ממתי ילד מסוגל לגרום לעצמו שריטה כזאת? שאלתי למה אף אחד לא דיווח לי ברגע שזה קרה אבל לא קבלתי תשובות".

כשהאם שבה עם הילדה לביתה היא שמעה גרסה מעט שונה. בהקלטה שהגיעה למיינט חולון הילדה מספרת כי הגננת משכה אותה משערות ראשה כלפי מעלה וכי את השריטה גרמה לה הגננת כאשר הכתה אותה בפניה.

"אחרי שהבנתי שהיא ספגה את האלימות מצד הגננת מיד הגשתי תלונה במשטרה, כמובן שעדכנתי את מנהל החינוך וכל הגורמים הרלוונטיים כי חשבתי שחשוב שידעו מה קורה אצלם בגן.

"לרגע לא חשבתי שזה לא יעניין אותם, הם אמרו לי שברגע שהמשטרה מעורבת הם לא מתערבים, המשמעות היא שלא השעו אותה ובכלל לא עשו איתה ברור כמו שצריך.

"הגננת ממשיכה להגיע לגן כרגיל והילדה שלי מסרבת ללכת. כל בוקר היא בוכה לי שהיא לא רוצה להתקרב לגן ואני מזועזעת, אין לי מה לעשות אז כמובן שאני נשארת איתה בבית. אני מכירה את הגננת הזאת, אני לוקחת אותה טרמפ להסעה שלה, מדברות בכיף, זה היה שוק.

"כשהגעתי לגן למחרת כדי לדבר עם הצוות אף אחד לא נתן לי תשובות, הן התחמקו ואף אחד לא הסביר איך דבר כזה קורה, התגובה שלהן רק הדליקה לי עוד נורות אדומות, כאילו הן מנסות לחפות אחת על השנייה".

תגובות משטרה ישראל ועיריית חולון יתפרסמו כאשר יתקבלו.